"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 65

  • 36 353
  • 778
# 720
На мен ми се струва че виждам нещо, но и не искам да ви давам сигурно мнение. По-добре направете тест след 2-3 дена пак или директно пуснете си кръвен тест.
Виж целия пост
# 721
Здравейте, според вас положителен ли е? Бях писала на 21ви ноември, че ми закъснява а нямам никакви симптоми на нищо и 2 отрицателни теста. Ходих на преглед миналата седмица заради закъснението и ми каза, че не вижда бременност и да изчакам 1 седмица и да пия дуфастон. Днес вече мина седмица, не знам защо реших да си направя нов тест..
Виж целия пост
# 722
Положителен, да
Виж целия пост
# 723
Здравейте бъдещи мами какво бихте казали за завишения д димер в 7г.с. съм
Виж целия пост
# 724
Здравейте. Какво мислите за този тест? Чертата ми се струва тънка, но пък е розова. Направен е ден преди цикъл (вчера), но днес така и не ми дойде.
Виж целия пост
# 725
Нормално е ден преди закъснението чертата да е бледа, но тази ми изглежда и странно изкривена. Бих повторила теста. На първи ден закъснение трябва да покаже ясен резултат.
Виж целия пост
# 726
Здравейте, момичета!
Според майка ми съм бременна, защото видиш ли и тя била така преди време.
 От вчера имам 37.4, днес сутринта 37.0, сега пак 37.4.
Имах гадене вчера и днес, но не за първи път преди цикъл ми се случва, леки крампи ниско, които отминават за половин час.
Имам още една седмица до МЦ.
Според вас, ако отида понеделник да пусна кръвен, дали ще има смисъл? 😁
Виж целия пост
# 727
Не се ли обмисля вариантът, че сте просто болна?
Зависи кога ви беше овулацията, но, според мен, хубаво ще е да изчакате още малко
Виж целия пост
# 728
Не, не се обмисля такъв вариант. Не се чувствам болна.
Опити на 26.11 и на 28.11, а овулация на
30.11-01.12.
Знам, че от ову до мц, обикновено има лека температура, но все пак.
Виж целия пост
# 729
Най-рано имплантация може да има 6 дни след овулация и чак след имплантацията сте бременна и може да се види на тест. Но имплантацията може да се случи и 10-12 дни след овулацията. Аз бих казала да изчакате поне 8-9 дни след потвърдена овулация за тест, тъй като повечето бременности се имплантират тогава
Виж целия пост
# 730
На 7 дни от овулация няма как да имате симптоми на бременност. И за кръвен е рано. По-скоро следващия понеделник за тест. Даже няма нужда да е кръвен.
Виж целия пост
# 731
Овулацията не е доказана с тест, по-скоро по мое усмотрение и “симптоми”.  Може и по-рано да е била и по-късно, защото един път ми идва на 27 дни, друг път на 28-30.
Иначе благодаря за отговорите. Ще изчакам до другия понеделник.
Виж целия пост
# 732
Здравейте, 3ти ден от закъснението ми е днес, току що си направих тест, но отрицателен….дали е възможно да е станало, но да не показва все още теста…
Виж целия пост
# 733
Здравейте, 3ти ден от закъснението ми е днес, току що си направих тест, но отрицателен….дали е възможно да е станало, но да не показва все още теста…

Възможно е,  зависи и какъв тест сте направила, т.е. с каква чувствителност,  ако не ви се чака , идете и пуснете кръвен, резултат до 2ч , 100%-тов
Виж целия пост
# 734
Здравейте, 3ти ден от закъснението ми е днес, току що си направих тест, но отрицателен….дали е възможно да е станало, но да не показва все още теста…

Възможно е,  зависи и какъв тест сте направила, т.е. с каква чувствителност,  ако не ви се чака , идете и пуснете кръвен, резултат до 2ч , 100%-тов
Благодаря Ви, мисля да изчакам, няма никакви признаци, че ще ми дойде…много се надявам да е станало чудото ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия