Модни консултации - 77

  • 74 744
  • 775
# 420
Момичета, моля ви за помощ. Винаги съм носила фини боти или такива от велур. Сега ми се иска да нося от това, което е супер модерно - combat боти с връзки и цип. Трудно се намира изчистено, дя не ес твърде груба подметка.

...

Или пък такива...


Обърнах всички сайтове и много моля зя съвет в избора.

На мен тези ми харесаха най-много. Стоят добре и не евтинеят, поне на снимка.
Виж целия пост
# 421
Точно подобни си поръчах и аз. Даже не знаех че са модерни, просто такъв ми е стила и обичам точно такива боти.
Виж целия пост
# 422
Как ли пък не 600 лева за боти... 😁

Последно си поръчах от Обувки.бг боти на Rieker, естествена кожа, меки, удобни и топли за 155:





Имам и Dockers by Gerli от about you, на поне три години, отново кубинки с цип, не са мръднали, а бяха около сто лева.
Виж целия пост
# 423
За мен евтини обувки са такива от 30 лв. И имам. Купувах за повод, за едно обуване. Още са живи и си ги нося.
От друга страна, имам Тимбърленд за 180 лв. Нито ги имам за грозни, нито за евтинеещи, ако и да не са 600 лв Grinning

На мен цитираните по-горе кубинки също ми харесват. Даже бих предложила, еретично - знам, нещо до 100 лв. Ако авторката не се възприеме с тях и не ги носи хич.



https://tendenz.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B5%D … 1-0154931___38737
Виж целия пост
# 424
Тимбърленд са чудесна марка и чудесни обувки. Няма база за сравнение със споменатото до момента.
Виж целия пост
# 425
Тимбърленд са чудесна марка и чудесни обувки. Няма база за сравнение със споменатото до момента.
Така е. Но някак от написаното излезе едва ли не, че 200 лв = грозно и евтино.
Поне на мен така ми прозвуча. Simple Smile
Виж целия пост
# 426
Написано е това: Показаните изглеждат евтини и грознеят.
Кой какво тълкува е отделен въпрос.
Виж целия пост
# 427
За съжаление, нещо, което струва 200 лв. винаги изглежда като нещо за 200 лв. и не може да се сравни с друго, което е 3 пъти по-скъпо.
Показаните изглеждат евтини и грознеят. Тези орнаменти по тях, подметката… просто си личи, че са лошо изпълнение и качество.
Потърси още и възможно най-изчистени от хубава кожа. Или заложи на такива, които са хубаво качество и хубава марка. Има варианти.
Не е казано, че трябва да похарчиш максимум, ако не може да си го позволиш, но все пак обувките трябва и освен удобни, да са и красиви.

Харесва ми визията. Сигурна съм, че ще си намериш твоите. Пък и сега предстоят големи намаления. Може би ще можеш да си вземеш и тези, които наистина ти харесват.


За вас 200лв може да са малко и всичко на тази цена да е евтино и грозно, но за много хора са доста пари.
Да не говорим, че има много добри попадения и под тази цена.
Виж целия пост
# 428
Жената пита нещо конкретно, та дай по темата.
Покажи тези много добри попадения под фиксираната цена, не философствай за хората и техните бюджети.
Виж целия пост
# 429
Пълно е с такива модели, не е нужно да показваме нещо конкретно- влезте във всеки по -голям сайт и ще ги видите, пълно е с хубави и качествени  модели под 200 лв и в абаут ю, и във фешън дейс, и къде ли не.
Виж целия пост
# 430
Точно така е 👌🏻
Виж целия пост
# 431
Ботите на Лейди Брин много ми харесват, дори повече от първите показани. Смятам, че ще стоят чудесно с въпросната рокля и цената е съвсем нормалнанза такова качество.
Виж целия пост
# 432
Цитат
Момичета, моля ви за помощ. Винаги съм носила фини боти или такива от велур. Сега ми се иска да нося от това, което е супер модерно - combat боти с връзки и цип. Трудно се намира изчистено, дя не ес твърде груба подметка
.
Разгледай в сайта на PUNTO: Магазин за обувки. Сайтът е хубав, лесна поръчка и връщане, предлагат качествени стоки. Около черен петък вероятно ще има намаления. Ако си от София - имат няколко магазина, можеш на място да разгледаш.
https://punto.bg/category/634/damski-kubinki.html

Аз бих препоръчала тези боти на Tamaris:

https://punto.bg/product/43600393/damski-kubinki-tamaris-1-25213 … 43-001-black.html
И тези на Apepazza /в момента с 60% намаление/, но са сини:

https://punto.bg/product/43614618/damski-kubinki-apepazza-f2comb … e-camy-dusty.html
Виж целия пост
# 433
На мен лично някои от показаните боти ми изглеждат тип туристически, като за преходи.
Момичето иска да ги носи с рокля, като че ли не са много подходящи за аутфита.
От българските брандове Бианки имат някои сполучливи модели, няма никакви джунджурии по тях.
Джи Ани също предлагат модели около 200 и малко над тях.
Дано си избереш нещо скоро, че вече си идва същинското захлаждане.
Виж целия пост
# 434
В магагазина на Тамарис има над 100 чифта боти по около 200 лв. Вчера си купих страхотни не груби, от кафяв велур. Имат и онлайн.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия