Модни консултации - 77

  • 74 722
  • 775
# 615
Аз бих я съчетала с късо кожено яке.
Виж целия пост
# 616
Черна/сива вълнена жилетка или пуловер и като влезнете на топло ги събличате.

Роклята е много красива.
Виж целия пост
# 617
Дами, търся си определен тип ботуши, заострени, с kitten heel, т.е. ниско тънко токче и до средата на прасеца.
Нещо такова:


Някой да знае или да е виждал нещо подобно? Най-добре онлайн!

https://www.vagabond.com/bg/lykke-5814-101-20/

https://www.yoox.com/us/17922607EO/item#dept=shoeswomen&queryID= … 22607EO&sizeId=-1
Виж целия пост
# 618
Благодаря, Нона, Ал!
Коженото яке е супер идея за пролетта. Сега нося палто и не мога да сместя отдолу яке.
Роклята е наистина красива наживо, качествено ушита, затова я задържах. Но ми идва тъмна, та се оглеждам за начини да я освежа. Първа идея обеци:
Скрит текст:


След това евентуално чанта.
Абе, взех си копче, търся му палто Joy
Виж целия пост
# 619
Една червена чанта ще грейне върху роклята.
А и ще се носи с много неща, практически с всичко.
Виж целия пост
# 620
Шал. От онези дългите като одеяла.
Виж целия пост
# 621
Елиф, кроп блейзър - черен или червен. Може да пробваш и с онези тънки бодита с кашмир под ролята.
Виж целия пост
# 622
Много хубав избор за цвят на 2025, Мocha Mousse:
Виж целия пост
# 623
Момичета, моля за препоръки за спортен сутиен С банели! Няколко месеца издирвам, все не попадам на нищо подходящо. За дъщеря ми е, тя, че е претенция, е ясно, но не откривам изобщо модел с банели.
Виж целия пост
# 624
Тарталета, взимала на Sloggi, но не го намирам, за да го покажа. Попаднах на този:
Банелите не са особено комфортни при спорт, но ти това го знаеш.

Сиси, благодаря! Аз мислех за бельо с мерино.
Виж целия пост
# 625
Аз съм взимала от Лидл, с банел и предно закопчаване с цип. Не ги намирам онлайн да покажа.
Виж целия пост
# 626
Преди години съм вземала такъв модел,но не помня марката(този е на Elomi)

Виж целия пост
# 627
Много хубав избор за цвят на 2025, Мocha Mousse:

Цвят с който аз жената" Зима 'съм напълно скарана 😂и аз го гледах цвета на 2025 ..
Виж целия пост
# 628
Отвратителен бозав цвят, в който не бих си купила нито дреха, нито чанта или обувки.
Приложим само за интериор за мен.
Виж целия пост
# 629
Този цвят ми е много вкусен - шоколадово млечен крем.

За дрехи също би ми отивал според мен, защото съм имала червило в сходен цвят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия