Баба Марта идва вече, скоро ще усетим малкото човече!

  • 11 805
  • 322
# 30
Е сега докато пишех предния отговор като ,че ли нещо леко изпърха  в кореемчето ма дали е то или черва не знам  hahahaТо от голямо желание да знам че е то вече се побърквам! Simple Smile
Виж целия пост
# 31
По-хубаво галено име от това, което детето измисли няма. И аз си мислих, че Констанца няма, ама имало било. То като не може да си каже цялото име, да видиш какви бисери изкарва. Аз даже се сърдех в началото, като родих някой като ме питаше "Е, как ще й викате на галено?" Ми, аз съм я кръстила така, както искам да й викам, има си име детето. Да, ама тя като го измисли това Танти и.....вече е Танти, Констанца е само, като й се карам.
Виж целия пост
# 32
хехе и Танти е сладко  Joy
Виж целия пост
# 33

И аз усещам точно това. Като пулсации и някакво като подводно движение. Как го описах само  Mr. Green
Ей, това за подводното движение е доста точно. И аз имам такова усащане някакво, като си легна вечер, ама ми се струваше доста глупаво, ама явно не съм единствената. Simple Smile
Виж целия пост
# 34
Хей мами днес сте доста активни,
За имената да Ви доверя ако е момче мъжа му е измислил името, а ако е момиченце аз.. И двамата бяхме готови с имената още преди да забременея  Joy ама не издавам подробности  Embarassed

Искам вече да се прибера  #Cussing out писна ми да съм на работа. #Crazy
Виж целия пост
# 35
Аз от днес съм в отпуск ... чааак до 4 април Joyимах да си взимам 28 дни та реших сега после малко болнични и след това  Joy
Виж целия пост
# 36
И аз усещам, от време на време, някакво прекатурване в корема, но все си мисля, че са червата. А също и от подводното усещам - май наистина може да е бебчо  Mr. Green

За имената ми е мн. трудно, все си викам, ех, защо не ми дойде провидение и най-накрая да разреша проблема. С татито още не сме обсъждали това, чака от мен предложенията, а после ще има това не ми харесва, второто също, третото е незнам какво си. Мисля да изчакам следващия преглед, дано да видим пола и да намалее мисленето на половина. Но като се замисля, човек трябва да бъде подготвен и за изненади, че знае ли се!
Виж целия пост
# 37
Хубаво, не съм само аз с крив тумбак Simple Smile) Преди два дни мъжа ми забеляза, че отдясно е по-издут  hahaha Сега като се гледам - много е смешно Mr. Green
Аз всяка вечер като си легна усещам барабанене отвътре на корема, но все си мислех, че са контракции и даже се притеснявах. Дано да е бебчо, че много ме притесняват контракциите.

За имената - сложна работа, уж сме се спрели на едно, но не съм много убедена Simple Smile))
Виж целия пост
# 38
Аз като съм седнала най-често ми се случва да усетя нещо Grinning
Виж целия пост
# 39
Хихихи, оправихме ги кривите тумбаци! Масово явление ще да е  hahaha
Виж целия пост
# 40
 hahaha хахаха ...... аз съм виждала на бременни в напреднал месец как им е крив тумбака  Joy
Виж целия пост
# 41
Здравейте и от мен! Честита темичка  Grinning. И аз да Ви кажа не съм сигурна дали усещам бебчо.Един път ми струва, че е то един път си викам внушавам си, а и аз съм с второ, но първото ми беше доста отдавна така, че - а, бе забравя се.Все едно за първи път съм бременна Embarassed И да Ви се оплача в събота както си вървях такова схващане получих с доста силна болка, горе от дясната стрна на дупето. newsm78 преди не ми се случвало, схващаше ми се с болка около опашката, но така не #Crazy На някоя от вас случвало ли се е, а имам и болка ниско долу като пред цикъл. Thinking Не знам или съм забравила съвсем ....как е
Виж целия пост
# 42
Мен много често ме боли и ми се схваща дупето много е неприятно Sad и ако през ноща съм лежала повече по гръб сутрин не мога да си стъпя на краката от болки кито ме режат в кръста,питах Доки а той ме попта дали съм имала проблеми преди да забременя>? Аз му казах не! Тогава той ми каза че сега нищо не може да се направи и да си пия нош-па newsm78
Виж целия пост
# 43
Да и аз чувам че се пие нош-па, но хич не ми се пият лекарства, но ако са силни билки ще трябва. Rolling Eyesно се моля да са самоо някакви временни Praynig
Виж целия пост
# 44
Малейна,не беше категоричен доктора,защото е твърде рано да се види ясно,но...видя издутина(това било при момченцата)
Мариетке,каквото -такова. Peace А започнах да усещам бебока от седмица може би,като побутване.Около 17-18г.с. вече би трябвало да се усеща!
Мама Цоцоланке,ликвидация ,ама не ми се учи вече на мен....  Stop
Констанс,ще те помоля като пускаш нова тема да слагаш и линк,че много се бъркам,пиша на две места!  bouquet
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия