Баба Марта идва вече, скоро ще усетим малкото човече!

  • 11 805
  • 322
# 240
Mimsat, ще му кажа аз на моя тати, че има похвала от теб!!!

Efg, направо снимките ви греят, просто настръхнах, толкова сте щастливи! Все така да е пу, пу!

Виж целия пост
# 241
Вие кога мислите да ходите на Фетална? На мен ми казаха между 20/23 седмица  newsm78
Виж целия пост
# 242
Благодаря ви за палците! После естествено ще пиша, каквото и да е.
Виж целия пост
# 243
Гита Ог, стискам ти палци! Сигурна съм, че всичко е наред, мисли позитивно Peace
Гера, за Калчева ти препоръчвам да си вземеш час, освен ако не си по спешност. Записванията са за една седмица напред и всичко е заето. Ако отидеш така ще чакаш пролука. Иначе записват всеки четвъртък за следващата седмица. Обади се още сутринта към 10, за да се запишеш за понеделник/вторник Peace. Тел. е 840808.

Доста булки ще имаме май. Поздравявам ви  bouquet

Виж целия пост
# 244
Момичета, надявам се всички от вас да пият или да са пили фолиева киселина.Сега прочетох една от темите в общия форум , кyдето една маминка пише за родено бебе със Спина Бифида и дори не са разбрали преди раждането и пти толкова напреднала медицина и апаратура дори и у нас.
Ето темата
И ето инфо за Спина Бифида тук

Аз нещо съм касапски изнервена и дори не ми се отваря форума, но поглеждам от време на време
Имам много да ви чета, не промених темата , защото гледам ,че много бързо я изписахте и напрово подготвих новата, която днес вечерта най-вероятно ще публикувам ако стигнете до 15 старница.
Много ме боли корема от вчера все ниско долу все едно се разтяга маткака, познавам това усещане , но все пак се шубелисвам и в 16:00 съм на доктор.Минавам ми страшно гадни мисли през главата и се надявам да само плод на лудата ми фантазия и хормоналния дисбаланс
Виж целия пост
# 245
Аз пиех фолиева до 3 мес и след това започнах с Витамини които съдържат фолиева! Сега ще погледан и темата!
Виж целия пост
# 246

Много ме боли корема от вчера все ниско долу все едно се разтяга маткака, познавам това усещане , но все пак се шубелисвам и в 16:00 съм на доктор.Минавам ми страшно гадни мисли през главата и се надявам да само плод на лудата ми фантазия и хормоналния дисбаланс

Не си сама в лудостта си. Явно въобще не ни е в плюс това, че имаме вече деца.
Виж целия пост
# 247
Ах, колко бързо изписвате страниците!!!

Marie_ta-напълно съгласна съм с теб, колкото по-малко се притесняваме за каквото и да било, толкова по-добре.

Elchi4ka-жеста на   съпруга ти:bouquet:  просто е страхотен!

Виж целия пост
# 248
Констанс, миличка, не мисли лоши неща!

Всички имаме маниакално желание всичко да е наред и ако нещо ни заболи се изнярвяме много! И мен тези болки ме притеняват, но си повтарям, че всичко ще е наред!

Мн. е важно да сме позитивни! Бебчето вече всичко усеща, трябва да му предаваме само хубави импулси!

Благодаря, Pivanov! Да ви се връща на всички - само хубави емоции да ви спохождат!
Виж целия пост
# 249
здравейте мили момичета с коремчета Simple Smile
аз съвсем рядко пиша за да не ви занимявам с моите страхове и внушения /недай си боже някоя от вас да ги придобие от мен Simple Smile/, но сега като се вихри спор за БХС и ФМ немога да не се намеся.
та искам да кажа следното, няма сигурност нито в едното нито в другото изследване, миналата ми бременост БХС даде висок риск от спиа бифида, айде по спешност при мазнейкова, тя гледа гледа и каза абе спина бифида няма май но има маркери за даун и за още една хромозомна болест вече не помня каква. можете да си представите как излязох от кабинета, ни жива ни умряла айде правиха ми и амниоцинтеза и от нея вече излезе че няма никакви малформации............. надявам се да съм ви помогнала в решението кой какви изследвания ще прави, аз лично за себе си съм решила че започвам отново с БХС, после на 3 април съм при томова и дано пък този път до амни не се стига...
о исках и да се похваля, днес с бъдещия татко бяхме на преглед и на моята лекарка са и сложили 4д Simple Smile ииииииииии ще си имаме момченце Simple Smile сигурно е чак аз видях как се клечи и си показва атрибутите Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Гита стискам палци за прегледа.
Елхичка получила си много романично предложение.
Констанс и на мен постоянно ми се въртят разни тревожни мисли.
Днес ми е особенно криво.Днес ми беше термина Cry
Виж целия пост
# 251
Меги  Hug!
Виж целия пост
# 252
Констанс  Hug, почивай повече и се пази. Мисли положително, вярвам, че няма нищо притеснително.
Меги, не се давай на лошото настроение. Погали коремчето и се радвай на живота, който расте сега в теб. Пази се, мисли си хубави неща. Прегръщам те  Hug
Виж целия пост
# 253
Здравейте, радвам се, че се развълнувахте заедно с нас за сватбите.Аз лично не се притеснявам за коремчето. Дори мога да ви споделя, че съм толкова спокойна, колкото не бих могла да бъда, ако се женех преди година. Не знам на какво се дължи. Може би на това, че няма да се дам на  суетността, а само на умерената такава! Ние сме замислили сватбата да е в Боженци и сме си поканили най-милите хора с децата им. Така се надявам да им е приятно.  PraynigНе се тревожете за мен - няма излишно да се вълнувам. Само ще си плача от вълнение и ще преливам от любов, а това е полезно:)) Беличка и Елхичка радвам се, че ще се вълнуваме заедно.Винаги съм се страхувала от тези неща, а сега съм
Гита Ог аз видях контракциите на ехографа, защото не можах да издържа така да си се тревожа у дома. Не е страшно. Матката влиза навътре, ама не натиска бебето.Честно казано се успоких като видях това.Много ти стискам палци!Ще спрат контракциите.При мен болката беше същата като при теб. Hug
Гера аз лично си записах час за Марков (а можеш и за Димитрова) във Фемина.Телефонът там е - 983 3020.Не тръгвай без да имаш час
Виж целия пост
# 254
Меги, Констанс Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия