Пъзели 66 - Световен шампионат 2024

  • 20 364
  • 742
# 375
Да, може да се каже, че е на Омая. Видях картинката в сайта нa PuzzleCell (техните дизайни нали са пак на Ивайло Иванов), хареса ми и писах на Омая да ми я изработят. Предупредиха ме обаче, че ще я направят с предишния си принт и изрязване, която за мен добре, защото те ми харесваха повече от сегашните (е, и цената е по-висока).
Виж целия пост
# 376
Wheelbarrows & Wellies
Val Goldfinch Gibson 1000


Този пъзел беше от пътуващите, акостирал вкъщи много отдавна. Ако някой има желание да го реди, да пише само данни за доставка Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Cyber Cycle 1000 Schmidt


Плюс една част. Ако някой си го е купил, да има предвид, ще се продаде в един момент, но частта ще я запазя за всеки случай.
Виж целия пост
# 378
Знам, че съм си мазохист, но понякога и себе си учудвам с дълбочината. Бях го започнала началото на месеца и се въртях сума време из тъмното. Само супер качеството /не е шега/ ме спираше да го изсипя през балкона.
The Day and Night Princesses - Art Puzzle 1000
Виж целия пост
# 379
Тези дни се канех да питам нашия отбор на световното, ще ходите ли пак догодина?
Виж целия пост
# 380
Тези дни се канех да питам нашия отбор на световното, ще ходите ли пак догодина?
Много ясно Simple Smile още бяхме там им казах догодина пак Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Клеопатра или не, но пъзелът е прекрасен. Бързо, според моите критерии, го наредих и с голямо удоволствие.
Благодаря на Щастливите очи, че ми го изпрати, благодаря и за платената доставка.
От Варна съм записана само аз, но до утре ако някоя от градските иска, ще се разберем да го предам. Ако не, утре следобед ще пътува към София.
Рязах, рязах снимката, все пише, че файлът е голям. Така че снимка друг път.
Да допълня, кутията е малко смачкана, дори има леко закъсани ъгълчета. Ще опаковам пъзела в ново фолио с балончета.
Виж целия пост
# 382
Да допълня, кутията е малко смачкана, дори има леко закъсани ъгълчета. Ще опаковам пъзела в ново фолио с балончета.

Куриерите са се постарали. Ако са сложили нещо тежко отгоре, от натиска кутията се е посмачкала и ъглите са поддали.
Извинявай, mimok, че ще стигне до теб поизмачканa...
Виж целия пост
# 383
Има нови Блек сий в Озон, на пре-ордер, весели и шаренички.
Виж целия пост
# 384
Да, и аз идвам със същата новина. Първо харесах ето този сладур и после видях, че има още вълци, лисици и т.н.
Виж целия пост
# 385
Половината ми харесват❤️
Виж целия пост
# 386
И аз намятах в Любими 6-7 броя...
Виж целия пост
# 387
Ох и аз няколко добавих, ама 10% са ми малко май
Виж целия пост
# 388
Аз сложих два и то не в любими, а направо в количката, да ме дразнят Joy Но няма да натискам клавишчето.
Виж целия пост
# 389
И сложих няколко в любими. Картинките според мен са на пъзели Omaya, или поне част от тях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия