Пъзели 66 - Световен шампионат 2024

  • 20 364
  • 742
# 465
Ето два съботно-неделни от мен:



Виж целия пост
# 466
То и аз редя брутално бавно, а последните два дни не съм редила изобщо. Основно защото се захванах с едно рубик кубче и искам да се науча да го редя Joy Гледам му там всичките видео обяснения в ютюб и го докарвам до края почти, но на последната стъпка все нещо бъркам, влудяващо е Laughing
Виж целия пост
# 467
И аз съм тъй, наблягам на книжки, пък и много умора се натрупа напоследък. Но имам опнато едно Clementoni 1500 части, планински пейзаж с голямо езеро. Небето и планината са готови, ама сега имам 1000 части нюанси на зеленото.
Сега разгледах новите Шмидове, има разкошни космически!
Виж целия пост
# 468
Mickey Mouse
1000 части
Clementoni


Май откакто се върнах към реденето не бях редила панорама Smiley Всъщност редих една от 500, но не и от 1000. Така че за последно май съм редила панорама преди 15-20 години Joy
Виж целия пост
# 469
И аз редя, но с обичайното ми бавно темпо. Но пък чета всичко, което пишете и чак се ядосвам, когато настъпи мълчание Laughing.
Виж целия пост
# 470
Аз не редя от две седмици, просто през уикендите съм заета с други неща. Имам и аз две книги, които искам да прочета (а аз като чета обикновено съм много погълната и не мога да правя други неща) и после ще се върна към пъзелите, липсват ми. Надявам се покрай Коледа да имам много време за тях. Не съм поръчвала нови, не знам защо, нещо не съм в настроение да купувам. Иначе вашите пъзели са страхотни, че и много красиви снимки им правите!

Радвам се, че си купила комиксите на Трефл, Vox. Чакам да ги видя.  Purple Heart
Виж целия пост
# 471
И аз като вас, напоследък имам много работа, събота и неделя щъкаме нон стоп някъде, реално имам време за пъзел, но ми е някак уморено и отпуснато, направо ме мързи да преметна папката. Иначе съм на половината на едно Клементони със 101 далматинци, от картите.
Аделка се загуби някъде, сигурно пак реди някой пъзел от 13 000 части.
Виж целия пост
# 472
Мона Лиза, тук съм, но и аз последно време редя с по-бавни темпове. Имам за показване, но нещо музата ми за писане и качване се поизгуби. Иначе редовно си ви чета и понякога и аз се ядосвам като има затишие. Smile

Бухтичка, преди време и аз се бях запалила на дърти години да се науча да редя кубчето на Рубик. Не знам какви клипчета гледаш, но има едно момиче, българка - Криси се казва. Каналът й е Krisi action. Страхотни са й уроците за редене и буквално за един ден се научих. Даже и детето се запали и вкъщи имаме една камара speed cubes и си правим състезания от време на време.

На мен Евето ми се губи, за нея е по-вероятно да е започнала някой 13К Smiley
Виж целия пост
# 473
И при мен си има задачи, но освен това аз нали съм си натрупала пъзели, които искат да им отделиш специално внимание, та стават по бавничко нещата
Виж целия пост
# 474
Кубчето на Рубик и в нас е на особена почит. Синът ми и мъжът ми се състезават за време. Знам, че редят по формули, но аз нямам време и за това! Sweat Smile
Сега подготвям момичешко парти с преспиване в нас за хелоуин. Имам толкова идеи, но за да ги осъществя всичките ми трябват поне 30 часа в денонощие. Показвам ви едни pumpkin brigadeiros, които пробвах да направя предварително, да не се изложа после пред гостенките. Blush
Скрит текст:


Дори дъщеря ми, която не обича тиква ги хареса и на вкус и на вид. Simple Smile

Delta_12, тези дни трябва да доставят пъзелите. И аз ги чакам с нетърпение! Heart Eyes
Виж целия пост
# 475
Vox, много си талантлива! Страхотни изглеждат:)
Виж целия пост
# 476
О, Ади, благодаря, не съм го виждала този канал, ще гледам и там пък дано белким най-сетне наредя първото си кубче Grinning Идеята ми е да се науча, за да науча детето, но накрая му позволих да врътва последните ъгълчета, които все не мога да наместя Joy

vox, аз за таланта ти каквото и да кажа ще е малко. Ако си гледала рецепта за тези тикви дай да я видим, но ако си импровизирала не се тревожи. Така или иначе едва ли ще ги направя, просто ми стана любопитно точно какво е.

Весе, дай отзиви после за този икейския. Като го пуснаха не го купих, допада ми изображението, но ми изглежда труден и като не съм сигурна в качеството не ми се рискуваше.
Виж целия пост
# 477
Тук съм, но не съм редила Simple Smile малко почивка си направих. Ще отметна едни назаем от Ади, Веси, Мими Мона Лиза Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Момичета, благодаря за хубавите думи! Heart Eyes
Не съм толкова талантлива, просто имам свръх ентусиазъм за подобни дейности Satisfied
Ако сте забелязали си подбирам лесни, но ефектни неща.
Бухтичка, за рецептата гледах в pinterest и youtube, после направих един микс
Скрит текст:
1 кутия подсладено кондензирано мляко
50 гр. сладка готварска сметана
300 гр. пюре от сварена тиква
20 гр. масло
малко подправка, която ползвам за коледните сладки
съвсем малко оранжева боя за сладки
и добавих от една смес за крем, която не помня как се казва/трябва да погледна довечера,  като се прибера в нас и ще допиша/
Всичко, без маслото, пасирах в блендер. После в тенджера разтопих маслото, добавих пасираната смес и бърках 15 мин. на средна степен на котлона. Накрая изсипах готовата смес в силиконови форми, изчаках да изстине и ги сложих във фризера за една вечер. Украсата е по желание и фантазия.

https://www.pinterest.com/pin/1130333206472384715/
Виж целия пост
# 479
Vox, ти си магьосница, изработваш чудесни неща и те изглеждат невероятно Simple Smile Аз имам две леви или две десни ( аз съм левичар) и не мога да ги направя, само ентусиазъм не стига
Joy
Аз сега само се наслаждавам на вашите пъзели Simple Smile Работа, книги - взела съм от библиотеката и те са с приоритет и други дейности и времето не стига Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия