Късия може да се сложи под дългия в студените дни. Например боди с къс ръкав и отгоре блузка.
Ама както ти е удобно, може и под гащеризонче.
Като цяло забелязвам, че много мами купуват само бодита, но аз с първото ми дете много обикалях навън, беше на 2 месеца като го изведох в кучи студ до друг град. Ходихме по разходки, ресторанти и т.н. и имах нужда от връхни дрехи. Пазя си още от него 1 дебела шапчица, 1 чувалче дебело за навън, 1 жилетка, 1 много готино якенце. А за вкъщи купих елече, защото в нас не държим жеги, а пък бебко все пак лежи и само по боди не винаги ще му е ок, като е на шезлонга например и не е завит зимата.
Майка ще купи и дебели терлички от 1 баба, много сладки.
Тук е момента да кажа, че на мен все ми е горещо и не съдя по себе си, но и детето ми не обичаше да е навлечено, ама навън при минус колко (през декември например, януари) само с ромпър или боди не става.

Ти как си? Ако имаш време и желание, ще споделиш ли защо се наложи спешното секцио?