Термин Ноември 24 - тема 3

  • 35 363
  • 728
# 615
Аз лично почиствам мебелите на беба с такъв препарат:
Скрит текст:

Относно дрешките, аз само за изписването ще подготвя, мисля да ги сложа в един от тези пликове, които имам и са ми много удобни:
Скрит текст:

И моите дрехи за изписването в такъв плик, таткото ще ги донесе в същия ден и чиста работа. Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Lorelli е стерилизатора който купих аз, за 40 минути стерилизира и изсушава. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 617
Привет от мен! На 03.10.2024 с планирано секцио в 34+6гс се появиха нашите три бебенца Тервел 2460гр. 47см 8:46
Лъчезара 1350гр. 40см 8:47
Александра 1620гр. 42см 8:47
Няма такова прекрасно щастие, светът ти се обръща за секунди ❤
Виж целия пост
# 618
Честито, много се радвам, че всичко е минало успешно! 3 дечица!
Виж целия пост
# 619
Честито, Диди! Вие сте геройчета ❤ И какви мерки само на господина, ходи му името 😀
Виж целия пост
# 620
Диди, честито, ти си герой. Да са живи и здрави малките геройчета и да ви носят много радост.

Леле, това са първите бебета в темата и цели 3, разплака ме.
Виж целия пост
# 621
Честито, Диди! Три слънчица, да са живи и здравички! 😍 Браво на теб!
Виж целия пост
# 622
Честито, Диди!! Hug Flowers Hibiscus Heart Blue Heart Heart Да са много здрави и щастливи дечицата! Чудесни мерки имат за тризнаци, браво Tada
Виж целия пост
# 623
Честито, Диди, ти направо си герой ❤️ Да са ти много здрави и тримата!
Виж целия пост
# 624
Браво, Диди, страхотни новини, живи и здрави да сте и четиримата и бързо да се възстановяваш от раждането! Heart Exl
ПС: Лелеее, господина как е дръпнал!
Виж целия пост
# 625
Честито Диди, бъдете живи и здрави, ти си герой! Heart
Виж целия пост
# 626
Диди, аз писах и във вайбър, но и тук оставам съобщение! Честити да са трите ви слънца🐣🐣🐣! Избрали сте прекрасни имена😍 да бъдат здрави, щастливи и обкръжени от любов и добрина. Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 627
Честита радост, Didi Y! Бъдете здрави,  щастливи и благословени! Малчовците много да ви радват! 🩵🩷🩷

Привет от мен! На 03.10.2024 с планирано секцио в 34+6гс се появиха нашите три бебенца Тервел 2460гр. 47см 8:46
Лъчезара 1350гр. 40см 8:47
Александра 1620гр. 42см 8:47
Няма такова прекрасно щастие, светът ти се обръща за секунди ❤
Виж целия пост
# 628
Честито за бебетата! Нека да са живи и здрави! Прекрасни имена! И бързо възстановяване на мама! 🥳🥳🥳😊
Виж целия пост
# 629
Първите бебчета в групата 🥰 Честито и от мен! Да са живи и здрави, да растат много щастливи и безгрижни! ❤️
Мами, тези от вас ,които са по-напред, по колко прегледа имате и през колко време? Аз съм в 33г.с. и засега са били през месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия