ДВАНАДЕСЕТИ клас - 2024/2025 - Началото!

  • 49 866
  • 753
# 105
Здраве, късмет и успех! Благодаря ви, че бяхме заедно, и занапред да сме все така, да си помагаме и подкрепяме, и най-вече-само по хубави поводи и да се хвалим! Ще бъде интересна година, вярвам, че ще е успешна и ползотворна!
Виж целия пост
# 106
Честит последен първи учебен ден на нашите деца!💐
Нека да са здрави и упорити да преследват мечтите си! На всички нас пожелавам спокойствие и се радвам, че споделяме тези моменти от толкова много време.
Виж целия пост
# 107
Здрави да са ни децата! И догодина пак ще имат първи учебен ден, надяваме се, университетски. Просто ще се поздравяваме в различни дни Simple Smile
Късмет на всички деца! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 108
Успешна учебна година на порасналите ни дванадесетокласници! Здраве и много късмет!
Виж целия пост
# 109
Успешна учебна година! Здраве и късмет!
Виж целия пост
# 110
Днес като отивах с 8-класника към спирката за неговото тържество,видях цветни балони в небето над 125 уч-ще.Там учи набора до 7 клас.Разплаках се,сви ми се сърцето,гримът ми се размаза...кога бяха първи клас,кога станахо 18 годишни млади хора,а сега само ми говори"Последен първи учебен ден"...всичко е "за последно".И понеже планува да заминава догодина да учи в чужбина,ми е още по-тъжно...
Виж целия пост
# 111
Мда, и при нас думичката "за последно" се чува често тези дни вкъщи. Хем я гони носталгия по статуквото на училището, хем няма търпение за някакво ново начало.
Но има време.......сега ще ги завърти ученбата година с контролни и класни и ще им минат тези състояния.
Само да са здрави и да имат късмет!
Виж целия пост
# 112
Не знам дали има някой друг като мен, но на мен хич не ми е носталгично, а ме втриса от мисълта, че ме очакват още 10 години МОН...
Виж целия пост
# 113
У нас май всички хич не сме по носталгията. 😁
Да им е успешна годината на децата и с разум и сърце да изберат и да се подготвят за следващия етап в живота си.
Виж целия пост
# 114
Аз не се фокусирам толкова върху МОН (не мога да се боря с неизбежното), колкото върху факта, че отлитат детските години, в които бяха изцяло наши тези прекрасни деца.
Оттук нататък са техни си - със собствени мечти, живот, цели, грешки. Свърши времето на съветите и на обгрижването (аз всъщност отдавна не я и обгрижвам). Вече сме в бекстейджа. Хем се радвам, хем ми е мъчно. Нормални неща.
Виж целия пост
# 115
На добър час на децата ни!
Здрава и успешна и лека учебна година да имат! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 116
Здрава, спорна и успешна да е учебната година за всички!
Виж целия пост
# 117
Успешна последна учебна година! Здраве и късмет на порасналите ни деца!
Виж целия пост
# 118
Успешна учебна година на всички деца и техните родители!
Виж целия пост
# 119
Е то аз примерно се депресирам, защото наистина гнездото се изпразва, а с моя мъж вече я няма романтиката от едно време да седим и да си гукаме и да сме си достатъчни. Но като всяка разумна жена се отдавам на други удоволствия и занимания в живота. Лошото е, че повечето изискват парииии Joy но пък поглъщат много време и енергия, та да не досаждам на децата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия