Български филми и сериали - На раздумка за българското кино и телевизия (тема 3)

  • 42 848
  • 736
# 330
Заведи ме вкъщи (2024)
https://www.imdb.com/title/tt34601105/

Сега го изгледах по БНТ1. Премиера за нас.
Продукция на БНТ, по едноименната повест на Михаил Вешим.

В ролите:
Асен Блатечки, Алекс Маринов, Койна Русева, Яна Маринова, Албена Колева, Китодар Тодоров, Антон Радичев, Петър Калчев и Елизабет Методиева

Ами не ми хареса, съжалявам. Има хляб в историята, но не беше добра разказана. Играта на актьорите също не ми се понрави. Все пак е хубаво да се гледа, наше си е.

Посланието като че ли е, че няма значение дали си богат или известен или сирак и никой. Първото не е дефиниция за щастие. На финала на филма са го описали добре, просто не искам да издавам.
Също така ни показват риалити форматите като нещо фалшиво и уродливо...
Виж целия пост
# 331
И аз го гледах. На мен "Заведи ме вкъщи" много ми хареса. Приятен, симпатичен, смислен и трогателен. Радвам се, че го пуснаха точно на Коледа. Simple Smile Весели празници на всички.
Виж целия пост
# 332
https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Gundi-Legenda-za-lyubo … ov-rekord-2387297 Гунди според мен ще продължава да чупи още много рекорди 🙂🙂.. Вчера не успях да гледам " Заведи ме вкъщи" но днес може и да го видя . 😊😊
Виж целия пост
# 333
И мен не ме грабна " Заведи ме вкъщи", макар и детето, което играеше Ян да игра страхотно. Рядко се случва напоследък дете в бг-филм да играе толкова добре.
Виж целия пост
# 334
Децата в сериала " Татковци " играят разкошно .. Съветвам който не е гледал сериала да го направи . Тези деца освен че са много сладки наистина играят доста добре . 😉😊
Виж целия пост
# 335
https://www.marica.bg/kultura/ne-zatvarqy-ochi-sabira-diamantite … oto-kino-i-teatar

Ще гледаме на кино в България, когато е възможно Не затваряй очи.
Виж целия пост
# 336
Гледах го “ Заведи ме вкъщи” никак не е лош филм, на мен ми хареса. Приятен,семеен,миличък филм. Детето което играеше Ян беше много добро! ❤
Виж целия пост
# 337
На мен не ми хареса "Заведи ме вкъщи". Добра идея, лошо изпълнение. Оценка 2/5.
Днес гледах " Без крила", ами аз съм от тези, на които им хареса повече от Гунди. Само лош избор да тръгне по кината точно след него. Чудесна актьорска игра, добре разказана история. Много вдъхновяващ филм. Не съм фен на Наум, ама в моите очи се справи, не мога да си кривя душата- 5/5.
Виж целия пост
# 338
Супер интересна статия защо има толкова голяма и постоянна реклама на Гунди. Иван и Андрей били на крачка от фалита след като БТВ им прекратява всички договори началото на 2024 година.
https://forbesbulgaria.com/2024/12/24/ot-falita-do-triumfa/

Не ми хареса "Заведи ме вкъщи". На връх Коледа по Канал 1 филм за сираци, които са експлоатирани, ми е в повече. Да в живота е точно така и отразява изцяло истината на телевизията и хората в неравностойно положение, но на Коледа трябва надежда, а не пак всемирната българска филмова скръб.
Виж целия пост
# 339
Гунди си е номер едно какво и да си говорим. Аве мани ги тия жълтини. Важното,че са успели да направят един прекрасен филм а не поредната българска тъпня.
Виж целия пост
# 340
Айде, сега, Форбс не са жълтини и не, не за всеки е номер едно. Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Айде, сега, Форбс не са жълтини и не, не за всеки е номер едно. Simple Smile
Подкрепям написаното и не разбирам защо се анатемосват хора с различно мнение. “Гунди” ми е захаросана измислица. “Без крила” за моя изненада дори с наличието на Наум си ме докосна и спечели.
Относно Иван и Андрей и статията, вярвам на всичко написано.
Виж целия пост
# 342
Те преписват винаги от едно и също място. На мен почти всички статии ми изглеждат еднакво и винаги преувеличават. Хич не ми пука.
Хубово де харесал ви е не съм казала нищо лошо за вашият скъпоценен филм хубово де кефете му се.  Няма лошо.  Всеки си има вкус. Аз бих го гледала ,ако не беше Наум.  Дори да го бях гледала категорията ще в добрем.
Гунди Легенда за любовта е номер едно бг филм въобще!  Това че е едният им спонсор е захарни заводи не го прави “ захаросана измислена история” ако беше такъв въобще нямаше  да ходя три пъти да го гледам. Това са истински истории, аз сега чета книгата за Гунди. Много интересно  имаше ги и нещата в филмът.  Велик човек е бил.
Виж целия пост
# 343
Те преписват винаги от едно и също място. На мен почти всички статии ми изглеждат еднакво и винаги преувеличават. Хич не ми пука.
Хубово де харесал ви е не съм казала нищо лошо за вашият скъпоценен филм хубово де кефете му се.  Няма лошо.  Всеки си има вкус. Аз бих го гледала ,ако не беше Наум.  Дори да го бях гледала категорията ще в добрем.
Гунди Легенда за любовта е номер едно бг филм въобще!  Това че е едният им спонсор е захарни заводи не го прави “ захаросана измислена история” ако беше такъв въобще нямаше  да ходя три пъти да го гледам. Това са истински истории, аз сега чета книгата за Гунди. Много интересно  имаше ги и нещата в филмът.  Велик човек е бил.
Ако искате ходете и пет пъти, не е моя работа въобще, та го изтъквате като довод. Нито сте критик, нито режисьор. Просто зрител.
Изказването ми няма общо със захарни заводи, историята е измислена. Ако не беше, щеше Котов поне да се спомене, но уви, дори няма и ред за него в началото или края като посвещение, или за уважението. Велик човек, който е карал с несъобразена скорост, такива в момента си лежат присъдите. Следващия филм за Иван и Андрей, нека да е за Димо Алексиев.
Виж целия пост
# 344
Гунди Легенда за любовта е номер едно бг филм въобще!
Това (и то с такава категоричност) може да го каже само човек, изгледал всички български филми, за да може да направи сравнение между тях. А такъв човек едва ли има.
И нека не забравяме, че всеки има право на мнение. Както казаха по-горе "да не анатемосваме тези с различно мнение".
А аз дори и не възнамерявам да гледам "Гунди", така че въобще няма да се налага да си пиша мнението за този филм Wink Eдно навлизане в спор по-малко Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия