💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 39/

  • 35 646
  • 736
# 210
Ново стори от Ханде

Flowers Hibiscus


Тина, май щеше да бъде някакъв сериал за дигитална платформа, ако не се бъркам. 🤔
Виж целия пост
# 211
Виж целия пост
# 212
Керем и котетата Simple Smile
https://x.com/i/status/1834270545564594671

Gift Heart
Виж целия пост
# 213
Виж целия пост
# 214
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 215
Здравейте, 🌞

Виж целия пост
# 216
Керем в Х ( Туитър) Simple Smile

Gift Heart
Виж целия пост
# 217
Хора от екипа на Синята пещера са казали, че постерът на филма ще излезе тези дни 😉

Виж целия пост
# 218
Здравейте!

https://twitter.com/thebursinguncel/status/1833774267000918075

Керем Бюрсин,  филмовия фестивал във Венеция, 04-05.09.2024
 Снивки: Federica Pierpaoli












Есенно-зимния сезон на сериалите започна, не се очертава да гледаме нещо с Ханде или Керем. Иска ми се да видя Керем в сериозна роля. Разбирам, че машинациите в политиката, злоупотребата с власт, корупцията във властта, прането на пари, скандалите във финансовата сфера, екологични проблеми са много "опасни" теми, сценаристите редко посягат към тях, но наистина вече искам да го гледам във филм със сериозна, значима тематика. А за романтика и любов винаги има място и време! Grinning
Виж целия пост
# 219

Днес фенове са питали Ярен дали Керем ще присъства на модната седмица в Милано другата седмица. Към момента все още не е отговорила.
Виж целия пост
# 220
Днес е денят! “Those Eyes” излезе! Тази сестринска песен на „Gold“ е за всички вас, които сте слушали и сте показали толкова много любов към @sencalkapimi__
 и моята музика през годините. Обичам ви всички. Направете своето с тази нова песен!!
Скрит текст:


В Спотифай Simple Smile
https://open.spotify.com/track/0nT1q0cXuABkIstj05kAA2?si=1xh3BmD … =fc750eedbe8940f1
В Х (Туитър) Simple Smile
https://x.com/Keka_Keka_Kaki/status/1834577472844652576
Wink
Виж целия пост
# 221
Мете

Фенско творчество
Виж целия пост
# 222
"Снимка от фен от снимките на филма "Şımarık":
„Отдавна не съм виждал толкова скромен човек, сигурен съм, че късметът винаги ще го придружава... Пожелавам му успех в новия му проект“
Gift Heart

От рекламата на Тurkcell Simple Smile

Скрит текст:


Виж целия пост
# 223
Феновете са много талантливи

Виж целия пост
# 224
Днес е денят! “Those Eyes” излезе! Тази сестринска песен на „Gold“ е за всички вас, които сте слушали и сте показали толкова много любов към @sencalkapimi__
 и моята музика през годините. Обичам ви всички. Направете своето с тази нова песен!!
Скрит текст:


В Спотифай Simple Smile
https://open.spotify.com/track/0nT1q0cXuABkIstj05kAA2?si=1xh3BmD … =fc750eedbe8940f1
В Х (Туитър) Simple Smile
https://x.com/Keka_Keka_Kaki/status/1834577472844652576
Wink


Хареса ми песента, но не ми хареса, че буквално е взел мелодията на Gold и просто е сменил текста. Grinning Така не се правят хитове. Минаха няколко години и явно друг хит няма човекът, та претопля стари манджи. Grinning Обичам песните да имат своята уникалност, а не да правим сто кавъра на една мелодия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия