БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 14 (Между два сезона)

  • 27 379
  • 750
# 375
Да му е светъл пътят! Прави ми впечатление, че на снимките от сватбата има няма по 10,15 коментара (явно е трито), a на прословутото видео с Емели доста повече, там явно Даниел не трие, а само отговаря. Попадна ми коментар на Даниел по повод Наска, че е щастлив с това родопско създание
Виж целия пост
# 376
Да му е светъл пътят! Прави ми впепатление, че на снимките от сватбата има няма по 10,15 коментара (явно е трито), a на прословутото видео с Емели доста повече, там явно Даниел не трие, а само отговаря. Попадна ми коментар на Даниел по повод Наска, че е щастлив с това родопско създание
Там е трито най-много.
Лека му пръст.
Тоя пък Даниел,всички обича,вече става банален.
Виж целия пост
# 377
Светла памет на Васко Милионера и съболезнования на семейството му и на Бачорски!

Относно Bactology, аз поръчвам доста пъти вече и нямам никакви оплаквания от доставките. Правя поръчката и на следващият ден е про мен. Самите пробиотици също са добри като основно ползвам Фемин за мен и за сина ми от тези смучащите се.

Атанаска и Николета са от един кюп, все тая дали е имало или нямало дете. Ники Михайлов явно я обича много да се върне при нея след драмите с Валери и Алисия.
Ама той Божинката си има една мозъчна гънка, какво да изобрети друго. На Николета козметиката не е лоша, но за мен не е нещо уау. Иначе тя ми е също толкова лигава какти и Наска. 😄
Известността им е с еднакъв произход и на двете. Ако не са хилядите корекции и Николета не е нищо особено. Да живее пластичната хирургия.
Виж целия пост
# 378
Лека му пръст на Васко. Не харесвах музиката му, но изглеждаше наистина добродушен и харесващ това, което прави.
Виж целия пост
# 379
Според мен “медения месец” се провали.. или поне няма да е това, което са очаквали.
Мисля, че Даниел е доста натъжен и е възможно и да се приберат.
Виж целия пост
# 380
Случват се такива неща в живота понякога и има непредвидени ситуации. Ще повторят, когато могат, не е като да нямат възможности.
Виж целия пост
# 381
То и на мен ми стана тъжно, а го познавам от сторитата му.Гледам,че Наска не го е следвала в инстаграм.
Бог да го прости! 😢
Виж целия пост
# 382
Светъл му път на музиканта!
Няма да се приберат Бачорски.
Виж целия пост
# 383
Кога ще е откриването на механата?Интересно Манасиева как оставя Наси да се шири насам-натам при положение,че тя е съдружник
Виж целия пост
# 384
Гледам снимки от Дубай с дежурния огромен букет рози.Ама как не измислиха нещо по-интересно.
Добре изглежда като бременна, поне на снимките де.
Виж целия пост
# 385
Посредствена е. Толкова може.
Няма кифла без снимка с гледка в Дубай и букет рози.
И някак ми се искаше този път да видя една по-смирена Атанаска, без позьорщина, но уви..
Виж целия пост
# 386
Смирена Ананаска?
По каква причина да се смири?
Виж целия пост
# 387
Механата просто я отвориха без грандиозно откриване. Просто почнаха да рекламират новия адрес.

От Атанаска мисъл… от къде? Тя кога се е снимала в по различни пози? На мен роклята и въобще не ми харесва.
Виж целия пост
# 388
Бях попаднала на една инфлуенсърка ,която била женена.Вика на мъжа си да не забравиш да ми поръчаш букет,пък той вика нямам време Поръчай си го сама. Grinning Така че тея с букетите не са подарени от мъжете им ,ми сами си ги поръчват Grinning
Виж целия пост
# 389
Механата просто я отвориха без грандиозно откриване. Просто почнаха да рекламират новия адрес.
Ако някой ходи ... събота/неделя, може да качи снимки после. И да каже как е атмосферата откъм музика поне. И дано не позволяват пушене вътре Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия