Термин ДЕКЕМВРИ 2024 ❤ тема 4

  • 40 623
  • 768
# 285
Аз се уредих със синузит...такава болка имам в синусите,че не мога да се наведа да се обуя...о си стои запулен носа, нищо не изтича, побърквам се. Пробвам всякакяи бабини илачи, за момента с ефект 0. Вчера даже ходих на дежурен кабинет (вътрешни болести) във Вита,поне дробове и гърло са чисти вече,че и те бяхя зле в началото на седмицата ,но тоя нос ме бобърква, нямя спане, няма дишане. Сега на столна стая дойдой, моля се са пробие вече....
Виж целия пост
# 286
Аз пък както ви споделих, че от няколко дни големият е на градина и "чакам" градински сопол, вчера се сдобих с детенце с температура и много неприятна кашлица. И айде пак - вкъщи и никакво време за мама. Ама каквото такова, дано минава бързо и поне аз да се размина. Мислех да го водя и на 3тата фетална, която е тази седмица, че много се вълнува, но няма да е. Сама ще си ходя тоз път май. И ваксина щях да си бия... Ще чака

Дух, как е при вас, мина ли ковид-а?

Момичета, от къде е тази щраусова мас, че аз жестоко съм се нацепила и май трябва да се задействам с мазането?
Виж целия пост
# 287
Аз използвам щраусова мас. Четох доста преди да я избера. Вечер се мажа и съм хидратирана до следващият ден до обяд.

Аз също се мажа с щраусова мас. Ползвала съм на maternea и още едно от този клас, минах и през lierac от по-високия клас и нищо не ме хидратира така добре, както тази мас! Препоръчвам с две ръце. Имам мастта от 100 мл., която ползвам вечер след баня, и кремчето “щраусово забавление” си го взех и го ползвам през деня, попива веднага и също хидратира страхотно.
Имам само две стриики от вътрешната част на бедрото. Първа бременност ми е, 28 г.с., ниска съм и с огромен корем, сякаш съм на финалната права и всеки момент ще раждам. Качила съм 17 кг. и се мажа по два пъти на ден с мас. Дали ще ми помогне в крайна сметка не се знае, то си е и до кожа, но пък ми е много по-комфортно и спокойно с добре хидратирана кожа на корема, бедрата и гърдите.

[quote author=sisi11 sisi11 Ако вече си се нацепила не очаквай нещо да ти помогне или да ги “махне”. Мазането е с цел доколкото е възможна превенция, за да се направи по-хидратирана и еластична кожата и се започва даже още от първите месеци, ако нямаш изграден навик да се мажеш ежедневно. Иначе може да пиеш колаген и хиалуронова киселина като добавки. Аз обмислям да си взема хранителна добавка с комбинация от двете.
Виж целия пост
# 288
Сиси, съчувствам ти Heart
Добре сме ние, утре сутринта финално го водя на лекар за преглед и бележка и с валсова стъпка към градината го засилвам. Само тръпна от ужас, че може "за всеки случай" да го остави още няколко дни и съвсем ще се гръмна.

Утре влизам в 7 месец и и апетитът доста ми се увеличи и не знам какво ще правя.

Муун, гъбички със смрадлика няма да излекуваш. Но ти си знаеш и тялото и бебето са си твои.
Виж целия пост
# 289
Ух, а аз как се стреснах ... По принцип гледам нещо на лаптопа докато лежа и го слагам настрани. Винаги съм го застопорявала, също и в посока краката ми, а не към корема. Да, но днес реших да го сложа повече към мен и тоя лаптоп взе, че се изпляска точно върху корема ми, където беше главата на бебето в този момент Head Band Бебето си мърда, мисля, че е добре, амааа... Хубаво, че утре съм на преглед.
Виж целия пост
# 290
Аз използвам щраусова мас. Четох доста преди да я избера. Вечер се мажа и съм хидратирана до следващият ден до обяд.

Аз също се мажа с щраусова мас. Ползвала съм на maternea и още едно от този клас, минах и през lierac от по-високия клас и нищо не ме хидратира така добре, както тази мас! Препоръчвам с две ръце. Имам мастта от 100 мл., която ползвам вечер след баня, и кремчето “щраусово забавление” си го взех и го ползвам през деня, попива веднага и също хидратира страхотно.
Имам само две стриики от вътрешната част на бедрото. Първа бременност ми е, 28 г.с., ниска съм и с огромен корем, сякаш съм на финалната права и всеки момент ще раждам. Качила съм 17 кг. и се мажа по два пъти на ден с мас. Дали ще ми помогне в крайна сметка не се знае, то си е и до кожа, но пък ми е много по-комфортно и спокойно с добре хидратирана кожа на корема, бедрата и гърдите.

[quote author=sisi11 sisi11 Ако вече си се нацепила не очаквай нещо да ти помогне или да ги “махне”. Мазането е с цел доколкото е възможна превенция, за да се направи по-хидратирана и еластична кожата и се започва даже още от първите месеци, ако нямаш изграден навик да се мажеш ежедневно. Иначе може да пиеш колаген и хиалуронова киселина като добавки. Аз обмислям да си взема хранителна добавка с комбинация от двете.

И моята е от тук. Доставката е много бърза. Доволна съм. Наистина бързичко свършва, но това е…
Виж целия пост
# 291
Ух, а аз как се стреснах ... По принцип гледам нещо на лаптопа докато лежа и го слагам настрани. Винаги съм го застопорявала, също и в посока краката ми, а не към корема. Да, но днес реших да го сложа повече към мен и тоя лаптоп взе, че се изпляска точно върху корема ми, където беше главата на бебето в този момент Head Band Бебето си мърда, мисля, че е добре, амааа... Хубаво, че утре съм на преглед.

Споко бебето е добре защитено в корема. Simple Smile
Вчера баткото скочи с коляно върху моя, ама мисля че всичко е точно.
Еволюционно бременната жена и тялото й са направени да издържат големи изпитания Simple Smile))
Виж целия пост
# 292
Бързо да оздравявате всички, аз вече имам само една остатъчна кашлица от време на време. И се чудя на 1ви ми е часа за ваксина дали става да отива така...
Знаете ли някой ефективен метод да се отърва от миризмата на мебели? Става въпрос за скрина на бебка, не искам новите дрехи макар и прани да миришат на шкаф.
Виж целия пост
# 293
Момичета, моля дайте малко успокоение. В 29+4 г.с. съм, като от вчера много ме боли едната гърда при допир или при обръщане в леглото от една на друга страна. Тази сутрин болката беше мъъъничко поотшумяла, но в опита на мъжа ми да е гальовен и да ме гушне, така се извъртяхме един към друг, че получих удар с рамо право в нея. В резултат ме заболя рязко. Наложихме с лед за известно време, но впоследствие болката отново се засили. Сега като се опипвам установих и бучка, която вчера не знам имала ли съм я, не обърнах особено внимание тогава.
Та предвид горното, дали имате болки в гърдите и по-конкретно в една от тях?

П.С. В 23та седмица бях на мамолог, като ми установиха няколко дребни кистички, които не са ме болели, нито съм успявала да ги напипам. Лекарката каза, че иска да ме види 1 месец след като родя, за да види развиват ли се или са изчезнали.
Виж целия пост
# 294
Момичета, не знам дали го правите, но аз си лежа и наблюдавам корема си 😂 Правя си и клипове, когато малките са активни и се вижда как се движат. За съжаление успявам да хвана само девойката със задна плацента. Другата е с предна и усещам от време на време движение, но няма такъв интензитет и е по-рядко, че да успея да я заснема.
Виж целия пост
# 295
Честит октомври и последен триместър! Не мога да повярвам колко малко остана 😊 Как сте, дами?
Виж целия пост
# 296
Честит нов месец - любимият ми!
Аз днес съм на преглед, за да премерим дебелчо, ако е минал 1 кг.ще минавам на инсулин. Много вълнуващи три месеца се очертават 😄
Иначе бях до Спиди за една пратка малки лигавничета, бодита, много сладко!
Виж целия пост
# 297
Честит октомври и последен триместър! Не мога да повярвам колко малко остана 😊 Как сте, дами?

Aз още боледувам, толкова съм щастлива, че остава още малко и приключвам с бременностите си живот и здраве...
Иначе аз май още в съзнанието си истински не осъзнавам ,че скоро ще имам бебе и общо 2 деца 😀😀 много ми е различно този път, неосъзнато, и изведнъж ще се окажа с бебе в ръцете 😀 ама и в това си има чар де 😀😀😀
Виж целия пост
# 298
На мен ми е трудно да осъзная, че както сега си почивам и моткам, след няколко месеца ще трябва да се грижа за две бебета. Нереално ми е 😂
Виж целия пост
# 299
Здравейте 🌞
Честит октомври!
Днес бях на фетална- бебето е 1551гр в 29+6 г.с. Върви седмица напред. Всичко е нормално. Само трябва да си почивам повече, защото усещам надвечер леки болки ниско долу като в пети месец.

Хубав ден 🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия