Борбата с рака на гърдата - духовно оцеляване, физическо преодоляване тема 86

  • 78 462
  • 1 540
# 30
Там поема ли се нещо от държавата като разход, или е за твоя сметка?
Виж целия пост
# 31
Момичета, влизам да се оплача:

 Имам четвърта дата за ТЕЛК!...

Подала съм документи на 16.12.23. Първо явяване.

Дата 11.07., шефът в болничен

Дата 31.07, няма лекари

Дата 18.09, лекарят в отпуск

Следва 30.10.

Исках да стане без жалби и панаири. Години наред ще подавам документи и не исках да започвам с конфликт.

Сега вече се замислям...

Къде трябва да пусна жалба, в НЕЛК ли?
Виж целия пост
# 32
Вероятно в НЕЛК като жалба за бавност.
Виж целия пост
# 33
Там поема ли се нещо от държавата като разход, или е за твоя сметка?

При 60% данък плащаме само потребителски такси
Но нямаме много избор, става каквото кажат
Затова сега 4:а операция вместо само 1

Няма идеално място
Виж целия пост
# 34
В сайта на НЕЛК пише само за жалби от освидетелствани.

По телефона от 6 позвънявания на нито едно не се свърах.

"Живеем в България"...
Виж целия пост
# 35
Вела, това е безумно. До 1 час ще ти пратя на ЛС жалба, която да подадеш. Изготвена е от една посестрима.
Виж целия пост
# 36
Здравейте, някой знае ли каква е цената на ямр в сити, но при д-р Йорданов? И горе долу колко дни предварително се запазва час?
Виж целия пост
# 37
755 лв, но не мога да кажа за кога се запазват часове
Виж целия пост
# 38
Март беше към 400лв, какви са сега тези цени?!
Виж целия пост
# 39
Да, на 04.09.24 г. платих 755 лв. в Сити за ЯМР с разчитане от док. Йорданов.
Виж целия пост
# 40
Момичета,бърз въпрос!Малката ми е болна,съответно мен почна да ме драска гърлото и ми пари носа.Мога ли да пия някакви прахчета?Късно е и не ми е удобно да звъня на онколога?
Виж целия пост
# 41
Моя лекар ми беше казал, че може такива прахчета, ако се разболея.
Виж целия пост
# 42
На мен мн добър лекар ми препоръча да приемам вместо обичайния фервекс и колдрекс, Сотапирин при температура с грипоподобни, тъй като в другите парацетамола е в доста висока доза и товари малко повече сърцето. Не е проблем, пила съм и фервекс, просто една ценна информация, особено и за такива като мен, които са и на антихер медикаменти.
Виж целия пост
# 43
Тайлолхот имам само.Минала съм 1 червена химия само.
Виж целия пост
# 44
Ок е/са, от някой и друг Тайлолхот нищо няма да ти стане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия