🎓Deha/Гений🎓с Арас Булут Ийнемли🎓тема 1

  • 29 637
  • 737
# 630
Девран в действие на ума!

Виж целия пост
# 631
Девран пренаписва правилата на играта. Но по свой начин!



Виж целия пост
# 632
Омразата на Яман към Искендер е очевидна

Виж целия пост
# 633
За Яман Искендер е мъртъв, но не е същото за Девран.



Виж целия пост
# 634
От продукцията се извиняват за гафа с украинките, които след серията скочиха, че ги обиждат.

Съжаляваме за неудобството, изпитано от нашите украински зрители поради сцена в 7-ми епизод на телевизионния сериал Deha, който беше излъчен на 3 ноември 2024 г. Бихме искали да заявим, че отдаваме голямо значение на културното многообразие, социалните ценности и взаимното уважение с всички наши зрители и се извиняваме на всички, които неволно сме обидили.

Виж целия пост
# 635
Деха Епизод 9 фраг 1 - "Трябва да го спра"

Виж целия пост
# 636
Деха Епизод 9 фраг 1 - "Трябва да го спра"

Да ви представя, финансовия ни съветник- Ферман,  най-големият ми син.

Ти имаш  много синове, разбира се, Искендер

Искендер превърна парите в оръжие, но няма да разкъса семейството ми на парчета.
Трябва да го спра!

Тази вечер ще е много специална вечер за нас.
Ще се радвам да те видя там.

Не искам.

Джесур?
Ще изгоря цялото си знание, научната си инвестиция, но ще ти счупя устата. Не ме карай!

Е, бая мачо си!

Момчето търси убиеца на брат си и ме помоли за помощ. Това е единствената следа, която имам в ръката си.

Никой не може да се доближава да сестра ми!
Никой не може да се доближава до любимата ми!

Какво става?
Страхуваш ли се от ръцете ми, че светът ни няма да  ги хареса, когато ги види?
Виж целия пост
# 637
Доста интересно се очертава да стане. Не знам  каква  е точната цел на Джесур, но според мен харесва Есме.
Виж целия пост
# 638
Благодаря за превода, Нези!
Очертава се, още по-интересно!
И на мен ми намирисва, че Джесур харесва Есме. Да не ни направят любовния триъгълник от две страни.
От една страна: Есме, Имре, Девран и друга: Есме, Джесур, Девран....ха-ха!

Девран от новия епизод
Виж целия пост
# 639
Зад кадър

Виж целия пост
# 640
„Тя беше красивата Дама на сърцата, а аз бях вале на купа…“❓❓



Виж целия пост
# 641
Коя според вас беше най-впечатляващата сцена тази седмица?







Виж целия пост
# 642
Дано,  не стане Жаки, но в крайна сметка трябва да има интрига и  драма в сериала.
Иначе ще е  романтика и скука. Sweat Smile
Виж целия пост
# 643
Съгласна съм, Нинче!

Ами, много са готини Арас и Мелис

Виж целия пост
# 644
От Ахсен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия