Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 44

  • 46 999
  • 750
# 120
За тези, които са израстнали през 80-те и имат носталгия по миналото - по БНТ дават чехословашкия сериал Господин Тау. Сещата се, онзи с бомбето.
Виж целия пост
# 121
Майка ми е говорила за този сериал, а знаете къде го мога да го намеря?
Виж целия пост
# 122
The Bay
Law & Order 24
The Lord of the Rings: The Rings of Power 2
Slow Horses 4
Murdoch Mysteries 18
Wisting 5
Meurtres à...
HPI: Haut Potentiel Intellectuel 4
Ridley 2
The Marlow Murder Club
Miss Scarlet and the Duke 4
DCI Banks: Aftermath 6
Vera (UK) 12
Grantchester 9
Hudson & Rex 6
Belgravia 2
The Madame Blanc Mysteries 3
Beyond Paradise 2
Grace 4
Според настроението , тук не съм посочила  азиатските Grin
Виж целия пост
# 123
Скрит текст:
Изгледах първите две серии, харесва ми засега. Сериала е по истински случай.
Аз изгледах целия сериал. Въпреки че сериала е по действителен случай, имайте предвид, че много неща са променени. Няма как да говоря за примери без да изпусна някой спойлер, но на мен не ми харесаха промените.
Къде изгледахте сериала и има ли го някъде с бг превод?
От чуждестранен тракер го теглих, на английски го гледах.
Виж целия пост
# 124
Тук, с руски дублаж
https://rezka.ag/series/drama/74111-dzhoan-2024.html#t:35-s:1-e:1
Виж целия пост
# 125
Гледам Nobody wants this и не мога да се стърпя да коментирам. Филмчето е ок, макар като всички подобни романтични сериали да е твърде разтегнато. Обачее.е...защо е толкова несправедливо времето към жените??? Кристен Бел изглежда повехнала и с някакви интервенции по лицето, а Адам Броуди е сладък и свеж. А са на една и съща възраст!!! Което и най-отчайващото - по съвпадение и моята!!! Аргх! Иначе си пасват на персонажите, ама може би преди 10 години щяха да пасват по-добре.
Виж целия пост
# 126
Тази актриса не знам по каква причина ми е страшно антипатична и малко трудно го гледам този сериал.
Виж целия пост
# 127
И аз не харесвам Кристен Бел - тя ми е като Джошуа Джаксън - никога не разбрах защо са толкова популярни в САЩ.
Виж целия пост
# 128
Коя Кристен Бел? Блондинката ли? Тя е супер нордическа красавица. Апогеят и беше във Вероника Марс...
Виж целия пост
# 129
Дребна и късоврата, с незапомнящо се квадратно лице.
Под нордическа красавица разбирам някоя висока поне метър и осемдесет, с ангелско лице и платинено руса коса.
Виж целия пост
# 130
Гледам Nobody wants this и не мога да се стърпя да коментирам. Филмчето е ок, макар като всички подобни романтични сериали да е твърде разтегнато. Обачее.е...защо е толкова несправедливо времето към жените??? Кристен Бел изглежда повехнала и с някакви интервенции по лицето, а Адам Броуди е сладък и свеж. А са на една и съща възраст!!! Което и най-отчайващото - по съвпадение и моята!!! Аргх! Иначе си пасват на персонажите, ама може би преди 10 години щяха да пасват по-добре.

Да те успокоя, че аз и Даниъл Крейг сме връстници. И той е сбърчкан, а аз нямам ни една бръчка. Laughing
Виж целия пост
# 131
Викаш, до човек е 😁. Както и да е, да не разводнявам темата. Филмчето бива, в графата неангажиращи.
Виж целия пост
# 132
Ох, Джошуа Джаксън ми е много готин. Харесвам го от "The Affair". Сега го гледам във Fatal Attraction (сериала).

Много ми се гледа нещо като Аферата, но не намирам такъв, който все още не съм гледала.
Виж целия пост
# 133
Е как да няма. Току що почна нов сериал с него (Джошуа Джаксън), даже някой вече писа за него тук. Доктор Одисей се казва сериала.
Виж целия пост
# 134
Обачее.е...защо е толкова несправедливо времето към жените???

Ами родете няколко деца и не се наспивайте с години и ще разберете.

Иначе аз Кристен Бел си я харесвам, защото съм от поколението на Вероника Марс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия