Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 1

  • 11 384
  • 740
# 360
Ооо да, Езел. Друга класика в жанра😀
Тамън днес видях, че Тойгар е споделил стори в Инста към мотивите на сериала, които също са негово дело.
А на мен пък Езел много ми напомня за "Граф Монте Кристо", един от любимите ми романи😀

Момичета, пускам линк към онлайн гледане на Show Tv.
На вас разчитам за линкове към руски сайтове или някакви други❤️

https://www.showtv.com.tr/canli-yayin
Виж целия пост
# 361
За сега тук започна, но явно върви озета. Иви, след време ще стане платено. Дано пуснат и другия превод, от миналия път, по качествен е. https://www.ivi.tv/livestream/11517?utm_source=vkontakte&utm_med … &utm_content=post Ако има друг и него ще пусна.
Виж целия пост
# 362
Още има озет а в момента има реклама.
Виж целия пост
# 363
Мерси, Пипи😊

Миналия епизод не го ли гледа на български?
Ох, усещам, че след като миналия епизод нямаше идната реклама, тоя епизод ще ни скъсат от реклами😀
Айде и след озета една реклама😆

Чакайте да ви пусна това ⬇️⬇️⬇️ преди да сме се впуснали във 2рата серия на Деха

Най-обсъжданите актьори за седмицата (21-28 септември)

Арасче първенец🔝🔝🔝


Деха също на първо място в най-обсъждани продукции🔝🔝🔝
Виж целия пост
# 364
Ето го и другия, пробвайте кой е по добре.https://turkrutv.net/geniy-2-seriya.html#onlayn_ozvuchka_aveturk Май прекъсва тук. И двата прекъсват, дано пуснат 2 плеър. Още един https://turkrutv.net/geniy-2-seriya.html#onlayn_ozvuchka_aveturk
Виж целия пост
# 365
И аз сколасах да седна пред компютъра.
Този път няма кой да ме безпокои.
Изгонила съм всички от къщи.
Сега ще пробвам линковете. Благодаря ви, момичета! И приятно ни гледане!
Виж целия пост
# 366
Аз съм през ютуб момичета, защото ми е по-удобно да го пусна на телевизора. Мъжът до мен ще помага с превода. Дано тръгнат линковете. Дано тази серия е по-добра и от предишната.
Пускам и линка от ютуб директно за show tv online

https://www.youtube.com/live/ouuCjEjyKVI?si=00Yt0SG_upd0CPt3
Виж целия пост
# 367
И аз съм първо от ютуб и после ще мина ТВ баба си гледа Гласът няма да и развалям кефа.

Тази вечер също има мач да кажа само.
Виж целия пост
# 368
Ето и плеър 2, дано е с другата преводачка, че предните са все Иви. https://turkrutv.net/geniy-2-seriya.html#onlayn_ozvuchka_aveturk Ама праща те в началото, вие си избирате вариант. И аз още не знам кое ще е.
Виж целия пост
# 369
Дано мачът не развали работата с рейта😀 Макар че едва ли ще има значение. Сериала си стана хит😉
Тези не можаха ли тоя един час озет да го направят от 7, а серията да си тръгне в 8?🤔

Пипи❤️

Да ви пусна нещо от режисьора:

Виж целия пост
# 370
Ами Снощи Gönül Dağı е качил с повече от 1 процент а колко сезона го дават.Бакалъм на късмет да ни е...

Виж целия пост
# 371
Започна се...
Какво ли е да седиш срещу баща си и той да не може да ви разпознае.
Не му е лесно на Девран. Не можа да издържи...
Виж целия пост
# 372
Айде най-накрая почна😍

Искендер си позна репликата и го пита дали са се срещали. Нашия вика, щях да запомня.
Искендер му каза, че той винаги печели и е жаден/гладен за пари. Девран се растрои. Казва това от фрага, че не може да издържи да гледа баща си...
Виж целия пост
# 373
Девран:Паметта ми е като проклятие всичко помня. 👊🏼
Ако ви кажа името си ще го запомните ли?
Ако загубите разбира се че ще го забравя.

Ах Боран 😭

Ах милото ми агънце 😭

Иско се подиграва че Дестан е станал защото картите му с лоши
Джесур каза че не знае картите и ще се върне

Девран иска ключа на колата момчетата искат да се върне на масата.
Не издържам! Разказва ми в очите как е направил това казино върху един гроб.

Арас пак е в форма са ме прави луда.👊🏼🥲
Виж целия пост
# 374
Чува счупения телефон на брат си, спомня си за него и се връща обратно на масата.

Започна да печели, ще им разкаже играта...
- Заради брат ми, който беше още дете. И неговото семействого обичаше повече от всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия