Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 1

  • 11 385
  • 740
# 390
Ох, така бързо върви действието, че не успявам да коментирам.
Виж целия пост
# 391
Акцията в казиното е навсякъде в медиите. Планът на Девран се развива.
Полицията иска цялата информация за бизнеса.
Виж целия пост
# 392
Полицията, заедно с журналистите наистина отиде в казиното, но да видим какво ще направят.

Девран не може да открие семейството си. Вкъщи няма никой.
Виж целия пост
# 393
От къде се появи това, което Боран беше купил? Как попадна при Иссендер. Тази чанта неговия човек му я даде, но не разбрах как се озова там.
Девран говори с неговия човек по телефона и вика малко остана. Събери хората, за да ни съдействат. Бизнеса ще затворят на Искендер.
Искендер се обади на Айсел, че трябва да се махат, да се оправя бързо.
Виж целия пост
# 394
Месут не мога да го позная в тая роля. От жизнерадостния оптимист, зевзек, сега е толкова сериозен.
Виж целия пост
# 395
Месут много добре се справя и в тази роля.
Много съдържателен и пълен с болка разговор между двамата братя.
Виж целия пост
# 396
Говорят си тука за болката от загубата на Боран. Как се преживява. И Яман (така май се казваше) страда, колкото и Девран. Той споделя за болката на цялото семейство. Косата на Джейлян побеляла ...
Девран го моли за прошка.
Виж целия пост
# 397
Джейлян ми хареса. Добре се справи с момичето, което отблъсна брат ѝ.
Каза ѝ, че заради нея Боран е мъртъв.

Всеки член от семейството по различен начин страда за Боран.
Допада ми този начин на разкриване на героите.
Виж целия пост
# 398
И на мен ми хареса с онази лигла😀

Джесур отиде с пари при тея хора на Карга. Иска информация срещу парите. Иска да види татуто. Онзи май му каза, че работи за Карга. Майка му му каза да се прибира, че тръгват.
Нещо се изгубихме тука с превода.

Искендер разбра, че това с казиното не е дело на Хаким. Той няма да го затвори.
Виж целия пост
# 399
Закрили са казиното, да не повярваш!
Виж целия пост
# 400
И се чудят как да прехвърлят парите в Истанбул. Всички май ще се изнасят от Кипър.
Виж целия пост
# 401
След тоя разговор Девран най-накрая се прибра при семейството. Тука малко се сетих за Гаддар. И той така не се прибираше да ги види.
Скараха се, че големия брат каза, че малкия миришел на алкохол.
Виж целия пост
# 402
Аз не мога да гледам само слушам ,но ми е мъка с ютуба тая вечер.
Еднакви реплики идват ваййй....Баща и син пак си приличат.Кръвта вода не става
- Да ме застрелят ей тука...

Имре даде информация на Джесур за Гаргата.
За да ощастливиш мама не трябва да ядеш само трябва да ядеш до спукване.

Опа единия брат има проблем с алкохола и анне научи ,че е пил той отрича.
Девра отиде при Джейлян и си я гушна с думите:Щом сестра ми не иска да прегърне батко и ще я гушне.
Джейлян страда ,че брат и лъже и пие вече.Не иска да стане нещо и с другия и брат затова е казала какво е направила.
Нищо нямаше да се промени.
Ти говориш така за да не страдам.Ти не познаваш баща си Джейлян той е лъжец който може да накара всеки да му вярва така можеш да го харесваш ,че ще си изгубиш ума.Така се усмихва ,че можеш да си помислиш ,че няма да те обича никой повече освен този човек.
Джейлян се отвинява за случилото се.
-Ти нямаш вина батковото!
Виж целия пост
# 403
Изпратиха съобщение на Девран, че са намерили място и е готово.
Искендер и семейството вече са в Истанбул.
Виж целия пост
# 404
Искендер успокоява Гаргата ,че всичко било наред с парите.
Не те питам за процедурата искам всички да си вършат работата това е достатъчно.
ВЪХ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия