Парфюмни размисли и страсти - 292 тема

  • 73 464
  • 759
# 705
Обмислям Табако ванил за подарък на мъж. Нещо не мога да го възприема да се носи от жена, или поне аз не мога да го нося. Твърде много ми идва тютюна. Възприимам го като парфюм, носим от мъж в джентълменски клуб. Но гледам, че масово се носи от жени. Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 706
За мен това е силно мъжки аромат и не мога да си представя аз да го разнасям, но може да има жени, на които да им хареса.
Виж целия пост
# 707
Обмислям Табако ванил за подарък на мъж. Нещо не мога да го възприема да се носи от жена, или поне аз не мога да го нося. Твърде много ми идва тютюна. Възприимам го като парфюм, носим от мъж в джентълменски клуб. Но гледам, че масово се носи от жени. Вие какво мислите?
Табако Ванил на моята кожа стои много хубаво. При мен се смесват равно и ванилията и тютюна и никой не взема превес. Много балансиран. Разкош. На една моя позната пък избиваше само тютюна.
До кожа е ,но като аромат за мен е чист унисекс. Но по принцип аз и с мъжки парфюми се пръскам много често. За Инвиктус толкова много комплименти съм получавала. Моята кожа обича мъжки парфюми. Аз също.
Виж целия пост
# 708
Ходих до Елинор да си получа част от нещата Kissing Face и успях да пробвам и Akro Glow , който чакам на сляпо ....
Страхотен е , от доста години търсих нещо близко до Gloria и най-накрая го намерих.
Не е копие, сега сравнявам и си има разлики, но определено е от семейството
Виж целия пост
# 709
Обмислям Табако ванил за подарък на мъж. Нещо не мога да го възприема да се носи от жена, или поне аз не мога да го нося. Твърде много ми идва тютюна. Възприимам го като парфюм, носим от мъж в джентълменски клуб. Но гледам, че масово се носи от жени. Вие какво мислите?
Само аз нося Табако Ванил. Мъжът ми абсурд. За нас е към дамската страна. В топ 5 любими парфюми ми е още от първия излязъл. Него го пазя ревностно, имам и по- нови, за да ги пръскам.
Аз не нося мъжки парфюми и рядко съм носила.

Глоу Акро е голямо изкушение наистина.
Ще го разучавам довечера, че днес съм се напръскала с Амирис Екстракт, като луда. Омирисвам стадион.
Виж целия пост
# 710
Аз страшно много харесвах Тобако ванил, но един колега постоянно е с него и зима и лято. Навсякъде мирише на него и вече го разлюбих.
Честно, лятото ми идва брутално.
Виж целия пост
# 711
Лятото наистина не мога да си представя колко брутален е. Всъщност мога - ние живеем във Флорида и е 30 градуса почти целогодишно и като получих мострата към друга поръчка, фъснах на мъжа ми. Едно фъс и после цялата стая миришеше. 🤣
Виж целия пост
# 712
След палми и морета, директно ви пренасям в Нарния ❄️
Скрит текст:




Може би, за първи път в живота си се радвам толкова много на сняг, но за жалост, докато пиша това, той почти се стопи. 😏
Още снощи, докато валеше, вече знаех кой парфюм ще нося днес и нямах търпение да се събудя.
Ето това bad boy:




Бед бой, щото не спря да се пързаля и пада в снега и калта, докато се опитвах да го снимам.🤨 Между другото, адски трудно се снима в сняг - светлината лоша, мокро, парфюма ли да пазиш, телефона ли... чудо. 😁
Винаги ще свързвам този аромат със сняг и зима, с уюта, красотата и вълшебните мигове, които ми е носил в едни други, отминали времена.
За жалост, отдавна е осакатен и в сегашния си вариант е просто гола вода, но аз си набавих от първообраза преди време.
Виж целия пост
# 713
Dangerous Woman е момичешки аромат, също става за "детски парфюм" Нищо, че името е такова.
Виж целия пост
# 714
densi, кой е Амирис Екстракт?

Аризона Heart
Виж целия пост
# 715
Аризона ,благодаря ти за невероятните пейзажи ,които ме пренесоха в красива къща ,стая с библиотека и камина,чаша горещ ароматен чай ,светъл прозорец с такъв пейзаж. ☺️😍
Виж целия пост
# 716
Ходих до Елинор да си получа част от нещата Kissing Face и успях да пробвам и Akro Glow , който чакам на сляпо ....
Страхотен е , от доста години търсих нещо близко до Gloria и най-накрая го намерих.
Не е копие, сега сравнявам и си има разлики, но определено е от семейството
Е браво! Тъкмо си мислех, че едва ли ще купя парфюм скоро. Ама като прочетох прилика с Глория иии Heart Eyes
Виж целия пост
# 717
densi, кой е Амирис Екстракт?

Аризона Heart


https://www.franciskurkdjian.com/eu-en/p/amyris-femme-extrait-de … w0LoaAmX5EALw_wcB

Уникален дамски парфюм!
Виж целия пост
# 718
Табако Ванил ми е най-любимият парфюм , обожавам го , винаги го имам в наличност .
Виж целия пост
# 719
Абсолютно уникален! Чудя се как ги прави такива Кюркджиан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия