Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 58

  • 44 509
  • 742
# 30
Ето ги! Най - красивите! ❤

🪬🤍🧿
На тоя сет май е целият каст! Щяло да има представяне на колекцията на СейФер!

И тоя противния
Виж целия пост
# 31
И колите на АфРам Stuck Out Tongue Winking Eye



Четох много гадни спойлери, дано не са верни.

Скрит текст:
На представянето на колекцията Синан ще каже на Ферит, че е женен за Сейран и Ферит в яда си ще предложи с червения пръстен на Дияр.

Извън спойлерите, днес следобед реших, че не са женени. Може да е моментно, но така си мисля сега. Иначе гласувах в анкетата, че ще го играят, че не са и няма да консумират брака. Но има нещо много странно. И аз мисля, че този скоро си заминава, едва ли ще участва повече от 3-4 серии още.
Виж целия пост
# 32
❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥Вижте ги!!❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥


И само как хубаво са ги облякли! ❤️‍🔥Особено Ферит ми напомня на дрехите от първите серии! ! 🤤🔥
Виж целия пост
# 33
Аааа, не, червеният пръстен е за Сейран.
Виж целия пост
# 34
Мерт си пази Афра ❤
Виж целия пост
# 35
Афито! 👑 Мачка наред! 🤘
Виж целия пост
# 36
Много са ни хубави Heart но аз не се радвам...такива глупости ще натворят пак,че ще вдигна кръвно и пак като кукумявка,няма да спя през нощта.
Виж целия пост
# 37
Мистерии, моля сподели мнението си за сватбата и какво странно виждаш.
Благодаря за новата тема! 🌼
Аууууу сега Сейранката може и фирмата да отмъкне, йес бе...
Споко, кво сте зациклили на тая сватба, има вероятност Сейрош да откаже, защото май ще чуе разговора между майка й и майката на Синан.
Нали имат навика да вкарват и изкарват актьори, Дияр и Синан са в сериала вероятно, за да удължат и направят четвърти сезон.
Сега ще започнат да разкриват какво всъщност се е случило.
Дано, но е с годежния пръстен, когато говори по телефона.
Виж целия пост
# 38
ani.zaiche
Стига с тоя песимизъм, сериала е за двойката СейФер.
След раздялата, психиката им е разбита, Дияр и Синан са им като "помощници", не са обичани и ще го разберат. Някои неща Сейран сигурно ще ги научи от Дияр.
Годежен пръстен, не е брачна халка, нали?
Виж целия пост
# 39
Благодаря за новата тема

А по повод това, че се качват в различни коли, няма ли пак да ги пишат разделени 😂
Виж целия пост
# 40
Вижте кого ви водя, бе Grinning

Виж целия пост
# 41
Изкара ми акъла, Еве 😁
Виж целия пост
# 42
Лелеее, същата физиономия 🤣🤣 🤣
Виж целия пост
# 43
Все си е същата, скапаната риба! 😂😂😂
Виж целия пост
# 44

Нямам нищо против актрисата, но за да съм в час, да попитам- къде е меча?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия