Баба Марта се усмихна, АВГУСТинче мама ритна!

  • 11 798
  • 317
# 210
Обадила се е преди 2 седмици и час чак за април средата ...........майкоо ......Simple SmileОще сега звъня!  #Crazy
Laughing преди 1 седмица, ама пак си е доста време. ти за д-р Димитрова ли ще се записваш?
Виж целия пост
# 211
Да сега се обадих и ми дадоха час чак за 18.04.2007 но се чудя дали не е късно Sadтогава ще съм доста напред със седмиците newsm78 Иначе да за д-р. Димиртова!
Виж целия пост
# 212
момичета, внимавайте като си купувате дрехи за бременни! аз се похвалих, че си купих нови дънки, обаче, като седя ме стягат точно на корема под платката  Sad и само ги дърпам надолу, ама те пак се качват  Close а корема ми още не е и толкова голям  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 213
dimianki, наистина звънкай, докато е време, че и аз съм си записала час от началото на февруари за 12.03 при Томова.
Виж целия пост
# 214
Гита аз сега се обадих и ми казаха за 18.04. но ми се струва дста късно не знам? А за дънките за бременни и аз си взех преди месец още/бяха ми малко голями нищо че са S,но сега са ми добре:) / но са ми много удобни то си има явно и значение кой е производителя и модел и т.н.
Виж целия пост
# 215
Гита аз сега се обадих и ми казаха за 18.04. но ми се струва дста късно не знам? 
dimianki , като гледам на 18.04. ще си в 22г.с. А ако се доверя на доки, си навреме. Спокойно, споредмен си се вредила съвсем добре. Hug
Виж целия пост
# 216
Дано да е така Hug Аз като питам моя доки кога ще трябва да отида той ми каза 20/24 седмица е най добре newsm78тогава най хубаво се виждало бебето:) и органите! Та попитах го кога да си запиша час тъй кат той ми препоръча Димитова и той каза има време края на март е добре, че не го послушах! ooooh!Щях да отида в 30 седмица  Mr. Green Grinning
Виж целия пост
# 217
Аз миналия вторник на 27.02 се обадих във Фемина и те ми казаха, че най-рано за ФМ можели за утре 06.03 да ме запишат, цялата минала седмица била заета за всички доктори.
Питаха ме за кой док, аз им казах , че съм говорила с д-р Марков и те ми отговориха, че най-рано за утре можело, следобед. Личния ми док при, който ще раждам ме прати при Марков, аз не съм имала претенции при кой да ида.

А, я кажете какъв  е там апарата - 3 или 4 Д?

Не знам на вас защо така ви записват часовете newsm78
Виж целия пост
# 218
При повечето лекари там е така ,чака се много! Тази която сега ми записа час ми каза : За д-р. Димитрова е така чака се много! Ако искате при друг може да отида и този месец.За това какъв е видеозона мисля,че има 2D и 3D и доколкото знам Фетална се прави на 2 D a na 3D не се водило Фетална  newsm78 не знам защо така и тези кито са ходили могат да кажат по добре как е точно Simple Smile
Виж целия пост
# 219
На теб първо ли ти е? Защото ако е, има време, не се тормози излишно.
[/quote]

Първо да,мерси за успокоението,значи ще си чакаме да се разбунтува:)
Виж целия пост
# 220
На теб първо ли ти е? Защото ако е, има време, не се тормози излишно.

Първо да,мерси за успокоението,значи ще си чакаме да се разбунтува:)



Споко, аз първия път го усетих чак в 21г.с, не се шашкай Heart Eyes
Виж целия пост
# 221
 iranikolova, не се притеснявай миличка, предния път малката я усетих в 19 г.с., а сега и аз все още нищи не усещам  Hug Мисля си, че бебчо ще е спокоен, като кака си и си се успокоявам  Peace

Аз сега се връщам от пазара, добре че не бях сама с малката, а майка ми беше с мен, защото изведнъж страшно ми прилоша иедвам се добрах до в къщи, за първи път ми се случва и доста се притесних  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 222
Здрасти сладурани  Hug
Надявам се че днес сте в добра кондиция.. При мен май е в повече ендорфина  Laughing аз съм една такава усмихната и щастлива все едно стъпвам по меки бели облачеата Heart Eyes
Първо да честитя на Ivy и
Виж целия пост
# 223
Някой не намери ли нещо в повече за годината на златната свиня? Аз досега търсих, но намерих само за поп принцип за родените в годината на свинята, пише, че предсавители са все милионерски династии  Mr. Green
Виж целия пост
# 224
... ам без да искам кликнах не където трябва и съпбщението е на половина  Rolling Eyes та .. на и Enti момченцата  Hug като се замисля колко много са  stork-boy  newsm78 ще им търсим по малки моми  hahaha
 Така аз да докладвам: Днес си взех резултата от БХС при очакван въсрастов риск: 1:1059 при мен е 1:1161  newsm44... това би трябвало да е добре.  newsm78.
На листчето от резултата е записано: На всяка бременна жена се препоръчва УЗ изследване за ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ в 19 -22 г.с.
И ми препоръчаха д-р Марков.Какво ви е мнението за него? Все още се чудя къде да се запиша newsm78

Хайде многооооо цунки от мен и щастлив ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия