Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да възстановя апетита си по време на бременност?
Какво представлява амниоцентезата и какви са нейните резултати?
Как да кача снимки в албум за бременни майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да възстановя апетита си по време на бременност?
Намаляването на апетита по време на бременност е често срещано явление. Важно е да поддържате балансирана диета и да се консултирате с вашия лекар. Опитайте се да консумирате по-чести, по-малки хранения, избягвайте мазни и тежки храни и се съсредоточете върху продукти, които ви харесват. Уверете се, че сте добре хидратирани и приемайте витамини.
-
Какво представлява амниоцентезата и какви са нейните резултати?
Амниоцентезата е медицинска процедура, при която се взема проба от околоплодната течност за изследване на генетичните аномалии или хромозомните нарушения на плода. Резултатите могат да покажат наличието на такива състояния като синдром на Даун. От съществено значение е да се консултирате с вашия лекар за допълнителна информация и да се подготвите за възможните резултати.
-
Как да кача снимки в албум за бременни майки?
-
Какви са признаците на контракции по време на бременност?
-
Как мога да отслабна след наддаване на тегло по време на бременност?
, мъж, или жена ти отстъпи място?
Казвам се Лили, на 31г.,имам момченце Божидар и чакам второ бебче на 17 август. Първият път усетих много рано бебока, а сега чакам ли чакам, а уж второто се усещало по-рано.
. Заспала съм, та допреди малко...станах, по ми е добре, ама силици нямам, все едно съм прекопала 3 декара царевица. Хапнах, мернаха ми кръвното - 115/80 - на мен рядко ми е над 100, кой знай сутринта колко е било
На мама бебешока нещо явно се е връткало, защото този път съм абсолютно сигурна, че го усетих - като побутване отвътре, съвсем лекичко ... еххх, сега преливам от щастие. Нашия заспал татко докато си сложи ръката и тооооооо, намести си се бебчо и сигурно пак спи (на майка си се е метнало)
Ех, много хубаво
Много спокойствие и усмивки ти желая.
! Много да те слушка и радва.
, нооо то може БТК днес нещо да са объркали линиите например 

Давай го по спокойно. Аз бързо вече не вървя. Почивай си днес повечеко и всичко ще е ок