🎁 Коледни подаръци 2024/2025 🎁

  • 141 015
  • 1 483
# 285
Страхотна тема! Много идеи за подаръци взех от тук. Blush
Ето две идеи и от мен. За любителите на шоколада - шокограма с надпис.Подарявала съм и хората са оставали очаровани.
За четящите - сляпа среща с книга. Може да се избере предпочитан жанр. Опакована е и готова за подаряване.
Виж целия пост
# 286
Мисля да подаря на  дъщеря си и сина си  потомоне/портфейл/. Големи  са 30  -33 годишни.  Може ли да ми препоръчате марки качествени портфейли. Като ги получат  да си кажат - брей майка е в час. Харесват малки портфейли.
Виж целия пост
# 287
Аз съм подарявала няколко пъти на марката Petek. Не мърдат с години.
Виж целия пост
# 288
Аз купих за подарък за Коледа страхотен портфейл на JOOP от Бест-а. Естествена кожа, луксозен,  изчистен. Може да добавя и картхолдър с гравирано име например.
Виж целия пост
# 289
https://www.facebook.com/origamiportfeili
От този човек съм купувала, различни са, интересни и качествени. На добра цена.
Също мога да препоръчам и този човек
 https://www.facebook.com/IILCB
Виж целия пост
# 290
Мисля да подаря на  дъщеря си и сина си  потомоне/портфейл/. Големи  са 30  -33 годишни.  Може ли да ми препоръчате марки качествени портфейли. Като ги получат  да си кажат - брей майка е в час. Харесват малки портфейли.


Имаме магазин до нас на Арт, имат хубави модели.
Младите знам, че предпочитат без монетник, за да не им издува джобовете и с разни RFID защити на портфейла (да не им точат данните от картата).

https://art93.com/

Този, на живо е много хубав:

https://art93.com/product/%d0%b4%d0%b0%d0%bc%d1%81%d0%ba%d0%b8-% … %d0%b9%d0%bb-211/
Виж целия пост
# 291
Поръчвах на мъжа ми клипс за пари и ключодържател от този майстор. Страхотни! Кожа, изработка, стилни, изчистени, комуникация, опаковане. Повече от година са като нови.
Виж целия пост
# 292
Поръчвах на мъжа ми клипс за пари и ключодържател от този майстор. Страхотни! Кожа, изработка, стилни, изчистени, комуникация, опаковане. Повече от година са като нови.
Абсолютно съм съгласна, много качествена изработка и хубав дизайн!
Виж целия пост
# 293
Ние с мъжа ми ползваме, а и съм купувала и за майка ми, и за свекърва ми, портмонета нa Grande - естествена кожа. Много са здрави.
Виж целия пост
# 294
Дами, за баща ми търся хубав хавлиен халат, който да попива.
Реших и на бабите да добавя и по един календар със снимки на детенцето ни.
Мисля, че ще се зарадват.
Виж целия пост
# 295
Аз, най-харесвам халатите на Яна Панагюрище.
Виж целия пост
# 296
Дами, за баща ми търся хубав хавлиен халат, който да попива.
Реших и на бабите да добавя и по един календар със снимки на детенцето ни.
Мисля, че ще се зарадват.
Аз взимах миналата година халат на Mika за мъжа ми, изглежда добре и е дебел. Предполагам и че попива 😁
Мисля да подаря на  дъщеря си и сина си  потомоне/портфейл/. Големи  са 30  -33 годишни.  Може ли да ми препоръчате марки качествени портфейли. Като ги получат  да си кажат - брей майка е в час. Харесват малки портфейли.
За дамата мога да предложа портфейл на Anekke, аз съм около 30-те и майка ми ми подари за миналата Коледа на тази марка, а тя много държи на качеството. Не е мръднал, дизайните са доста интересни и младежки според мен, а и вървят с готини кутии. Предлагат се в Orange, но и в други книжарници съм виждала. За мъжки портфейл мисля, че и тези на Fossil бяха хубави или поне са били преди години.. 😁
Виж целия пост
# 297
Много зависи от вкуса. Аз съм на 32 г и не бих ползвала нищо на Anekke. Вероятно са качествени, но не харесвам такива шарении и картинки. От 2,3 г. портмонето ми е на Pierre Cardin и съм много доволна.
Виж целия пост
# 298
Харесвам портмонетата на Rossi. От 10+ години ползвам само тях.

https://dims-92.com/product/rst11215-damsko-portmone-v-svetlo-rozovo-rossi
Виж целия пост
# 299
Мъжете около мен използват това за карти и пари. Учудващо събират доста - лк. Шофьор. Книжка, талон за кола, 4-5 карти и около 1000 лв по 50лв банкноти. Тествано е Simple Smile сега ще им ги подновявам и гледам че са пуснали модел с монетния. Не знам как е. Първия модел беше най - обикновен от самолета на уиз. Изкара около година.
https://www.i-clip.com/en?srsltid=AfmBOorNUt83Kc5KbaLvSF8DmJ9gT_ … TnC3f52eJL9tl5s0I
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия