МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 4/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 44 876
  • 739
# 105


Аз не кълва , но понеже не ме касае ютуб , че не го ползвам ,че им е ужасно качеството ползвам канала тази вечер тъй или иначе не даваме рейтинг. Wink

Лека нощ!
Еми , Йони Heart

Виж целия пост
# 106
Cem Söküt, който се присъедини към актьорския състав на сериала #YalıÇapkını този сезон; „Не знам как са отзивите, изобщо не ги следя...“, обясни той.
(Aramızda Kalmasın)



https://x.com/TvDunyasii/status/1842105793606267115?t=JRzK7l9khsJFXd7eWJgMYA&s=19

#ErsBer ve #AfraSaraçoğlu 🔥
💃🏻🕺🏻👯

#AbSun #ErsinArıcı #BerilPozam


https://x.com/balkupuarici/status/1841893614223237207?t=CSHF76zA … m_qG7zvk7YyA&s=19

https://x.com/loey994/status/1841947223485260027?t=d6KO0jhm21dqwABloLkVBQ&s=19

https://x.com/loey994/status/1841947223485260027?t=5Xy2scV2JM_I467ufXEDAA&s=19

Виж целия пост
# 107












Бурджу имала РД да е жива и здрава и да се научи да режисира.
Виж целия пост
# 108
Здравейте, момичета!


🎨 Просто прекрасен Ферит Корхан 🤏🏻😍💫

   

Ползотворен петък ви желая!
Виж целия пост
# 109
Гюнгер наистина толкова ли жалък беше ,че никой не го разбра бе кардешим?

https://x.com/falan9601/status/1842106309283336528



https://x.com/Perfeect___/status/1841913177958973716
Виж целия пост
# 110
Йок, йок 😁 и малко дете да беше щеше да разбере.🤷

Виж целия пост
# 111


Майката на Афра



Друг седмичник тук Мерт е втори.
Виж целия пост
# 112
Стори на Мерт



https://www.instagram.com/stories/mertramazandemir/3471506657147 … 5MXd4cHoweTJ0cw==
Виж целия пост
# 113
Луната е хубава особено сега 45 дни като са две и ще ги виждаме една.

Да кажа ,че е забранено излъчването на Стар Тв навсякъде и който няма ТВ не може да гледа епизода.
Виж целия пост
# 114
📌 Официален представител на Yalı: „Вашето бъдеще сте вие. Това, което създавате, което произвеждате, това, което рисувате, това сте вие... Можете да изградите своето собствено бъдеще."

Ферит Корхан





В Youtube не може ли да се гледа?
Виж целия пост
# 115
Не може, ще повишават рейтинга.😉
Само по тв.
Виж целия пост
# 116
Вместо да се излагат така можеше просто да почнат без озет 10 минути имат и реклами чак сега излезна таймера поне се радвах на другия любимец и Тюрксел ;д



Милата ми Пети Heart

Виж целия пост
# 117
Не може, ще повишават рейтинга.😉
Само по тв.

И гледай сега как след тея усилия и схеми, рейтинга да е по-слаб и от нормалното излъчване😀🤦‍♀️
Виж целия пост
# 118
Почти никой не рекламира епизода.

Гьозде на сватба



Ново от Пелин



След малко почва.

Виж целия пост
# 119


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия