МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 4/ В очакване на "Tamir Adam".

  • 44 892
  • 739
# 675
Щастие рейтинг не прави някой така беше казал ама не помня кой беше.

Аз това чакам въпреки ,че ще ревем 10/10

Виж целия пост
# 676
Щастие рейтинг не прави някой така беше казал ама не помня кой беше.
Много си права, Диди! Турските домакини обичат да гледат нещастието на другите, така се успокояват, че има и по-нещастни от тях самите.



Виж целия пост
# 677
Ферит като видя деди Heart



Виж целия пост
# 678
Хубавец ни е тука Ферит!
Очите му греят - сякаш говорят.
И радост, и болка, и изненада - всичко се чете в тях!
Виж целия пост
# 679
С Есе пожелавам лека и спокойна нощ имам бая сторита и тн ,но ще ги пускам на светло.
Еми като малко дете става в такива сцени. Heart




Виж целия пост
# 680
Привет🌺

"Преди теб забравата беше задължителна...

Ставам емоционален всеки път, когато видя последната сцена на филма UFO, пуснат в Netflix. Както винаги, Mert Ramazan Demir го изля и тук."








Приятен неделен ден🍀
Виж целия пост
# 681
НОВИНИ!
# Откровената изповед на

Баръш Мехмет Гюнгер Вчера , първият сценарист, Баръш Мехмет Гюнгер, се присъедини към дискусията с феновете на Рибарче. Той сподели мислите и чувствата си за сериала, а също така намекна, че самият той разкри някои тайни, които не бяха предназначени за широката публика. Освен това той си позволи критични забележки за настоящите сценаристи на сериала.

Сценаристът също се извини на всички жени за сцената между Ферит и Кязъм, където последният казва на Ферит, че разбира защо е изневерил на Сейран. Той призна, че се срамува да гледа тази сцена. Според него мълчанието на Ферит в отговор на думите на Кязъм символизира как мъжете в живота не винаги реагират на подобни разкрития, предпочитайки да мълчат.

Най-любимата сцена, която написа, беше епизодът с погребението на Фуат. Освен това той добави, че е запазил сцената за себе си #СейФер.

Не всички обаче харесаха това поведение на Гюнгер и започнаха критики срещу него...


Аз предлагам да ходи да си пише сапунката стига се е излагал вече.

Афра и Наги в репортаж

https://vk.com/clip-225932343_456239635

Виж целия пост
# 682
📌Afra Saraçoğlu нов доклад:
„Arnavutköy. Afra Saraçoğlu, която слезе от колата си с прекрасна приятелка, дойде до микрофоните ни и остави въпросите без отговор: „Здравейте, г-жо Афра, много сладка, вероятно се връщате от спорт с кучето си. Да, знаем, че моралът е висок“.
#YalıÇapkını    


https://x.com/yalicapkinieng/status/1850493795000820205?t=P6xRod … 4AoQhCgo5J6A&s=19


От сет
Виж целия пост
# 683
Новости от Емре и Гюлчин







Ферит 80 еп..





Виж целия пост
# 684
Сет:







Снимат в стаята на Сейран и Ферит.
Виж целия пост
# 685
да актьора който играе дядо на Дияр е имал сет във вилата днес.

Пелин:Има слизащи за вилата.

Виж целия пост
# 686
Сетови.







Караваната на Афра напуска сета.

https://x.com/yalicapkinieng/status/1850625722122903776?t=ZLsBJR … jHqzLm9w7mRw&s=19
Виж целия пост
# 687
Гьозде празнува 80 еп със снимки с актьорите на екипа.



Гьозде и Дирен




Гьозде и Сезин



Гьозде и Гюлчин



Кой снима тази снимка? - Ти?



Ново на Пелин.
Виж целия пост
# 688

Не можах да подмина този сладур и затова с него ви пожелавам:
Лека нощ!

Виж целия пост
# 689
Еми то не е за подминаване ... Heart






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия