НПМГ - Тема 10

  • 68 199
  • 752
# 630
Здравейте, може ли някой да сподели мнение за преподавателя по химия Юлиан Романов?
От тази година преподава на класа на дъщеря ми и тя е много доволна. Всичко им обяснява и се разбират добре с него. Според нея е научила много повече от него, отколкото от предишните преподаватели през последните години.
Виж целия пост
# 631
Здравейте, Яна Асеновска и Стефани Апостолова ли ще преподават математика на 5-ти клас тази есен и ако да - ще се придържат изцяло към задължителната математика или обръщат повече внимание и на състезателната?
Виж целия пост
# 632
Здравейте, Яна Асеновска и Стефани Апостолова ли ще преподават математика на 5-ти клас тази есен и ако да - ще се придържат изцяло към задължителната математика или обръщат повече внимание и на състезателната?
Въпросът Ви е некоректно зададен. Учениците си имат учебен план, одобрен от МОН. Учителите, независимо как се казват, са длъжни да го спазват. Състезателната математика е допълнително занимание.
Виж целия пост
# 633
На отворени врати Директорът каза, че и на двете паралелки 5 клас ще преподава Оля Шишкова. Представи я като "млада колежка", която е отскоро при тях, но на която има пълно доверие.

Здравейте, Яна Асеновска и Стефани Апостолова ли ще преподават математика на 5-ти клас тази есен и ако да - ще се придържат изцяло към задължителната математика или обръщат повече внимание и на състезателната?
Виж целия пост
# 634
А дали е известен учителят по БЕЛ на бъдещите 5 класове?
Виж целия пост
# 635
Не беше споменато на отворените врати. Или поне аз нямам спомен. 😉
Помня само, че каза, че в 5 и 6 клас ще имат по 2 допълнителни часа ЧП, а в 7 клас ще са по БЕЛ, за да се готвят за НВО-то.

А дали е известен учителят по БЕЛ на бъдещите 5 класове?
Виж целия пост
# 636
Напоследък залагат на много млади учители, някои от които наистина много млади, дано е за добро...
Виж целия пост
# 637
По математика на химиците 9ти клас е млада учителка. Успява и да им преподава, и да озапти дивите тийнове и да им е любопитно и интересно в допълнителните часове математика за химици Simple Smile Наборка на големия ми син, млада, та млада...
Засега съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 638
Те в началото работят под надзора на по- старши учители и чак като покажат, че могат им дават да водят профили.
Виж целия пост
# 639
Не намирам Оля Шишкова в текущата програма на НПМГ.
Някой дали има някаква информация за нея (за пръв път ли преподава, ако не, къде е преподавала и т.н.)


На отворени врати Директорът каза, че и на двете паралелки 5 клас ще преподава Оля Шишкова. Представи я като "млада колежка", която е отскоро при тях, но на която има пълно доверие.

Здравейте, Яна Асеновска и Стефани Апостолова ли ще преподават математика на 5-ти клас тази есен и ако да - ще се придържат изцяло към задължителната математика или обръщат повече внимание и на състезателната?
Виж целия пост
# 640
Беше казал, че искал да ни я предостави, но била с отбора на някакво математическо състезание... Така че поне тази учебна година е била в училището.

Не намирам Оля Шишкова в текущата програма на НПМГ.
Някой дали има някаква информация за нея (за пръв път ли преподава, ако не, къде е преподавала и т.н.)


На отворени врати Директорът каза, че и на двете паралелки 5 клас ще преподава Оля Шишкова. Представи я като "млада колежка", която е отскоро при тях, но на която има пълно доверие.

Здравейте, Яна Асеновска и Стефани Апостолова ли ще преподават математика на 5-ти клас тази есен и ако да - ще се придържат изцяло към задължителната математика или обръщат повече внимание и на състезателната?
Виж целия пост
# 641
Аз съм си записала Поля Шишкова като име на преподавателя по математика. Но като цяло трудно се чуваше, защото залата беше голяма, а микрофонът не работеше добре и може да не съм чула добре името.
Виж целия пост
# 642
За Стефани Апостолова - до колкото знам, отново ще води профил математика на 11 и (може би) 12 клас. Съмнявам се да вземе 5ти клас, но може и да греша.
Виж целия пост
# 643


Беше казал, че искал да ни я предостави, но била с отбора на някакво математическо състезание... Така че поне тази учебна година е била в училището.

Не намирам Оля Шишкова в текущата програма на НПМГ.
Някой дали има някаква информация за нея (за пръв път ли преподава, ако не, къде е преподавала и т.н.)


На отворени врати Директорът каза, че и на двете паралелки 5 клас ще преподава Оля Шишкова. Представи я като "млада колежка", която е отскоро при тях, но на която има пълно доверие.

Здравейте, Яна Асеновска и Стефани Апостолова ли ще преподават математика на 5-ти клас тази есен и ако да - ще се придържат изцяло към задължителната математика или обръщат повече внимание и на състезателната?
Виж целия пост
# 644
В самата програма, обаче, където се виждат часовете по класове, не открих Оля Шишкова (за да видя на кой клас преподава). Както и да е.



Беше казал, че искал да ни я предостави, но била с отбора на някакво математическо състезание... Така че поне тази учебна година е била в училището.

Не намирам Оля Шишкова в текущата програма на НПМГ.
Някой дали има някаква информация за нея (за пръв път ли преподава, ако не, къде е преподавала и т.н.)


На отворени врати Директорът каза, че и на двете паралелки 5 клас ще преподава Оля Шишкова. Представи я като "млада колежка", която е отскоро при тях, но на която има пълно доверие.

Здравейте, Яна Асеновска и Стефани Апостолова ли ще преподават математика на 5-ти клас тази есен и ако да - ще се придържат изцяло към задължителната математика или обръщат повече внимание и на състезателната?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия