Как се отразява липсата на пандемия на ВСО и интимни запознанства? – 10-та beer fest-хелоуинска

  • 5 780
  • 166
# 135
Аз след малко отивам да работя.
Виж целия пост
# 136
Аз днес мързеливо и нагласено отидох да гласувам.
Това какво ще рече ? По халат и грим без бельо ?

Хай, каква работа в неделя бре ? Я виж какво слънце има - пални моторетката и се наслаждавай.

Аз гласувах и сега по домашните задачки.
Виж целия пост
# 137
А, не. С прическа, грим и палто.
И аз съм на работа днес.
Виж целия пост
# 138
Какво да ти кажа, Лане, и вчера бачках няколко часа, и днес. Но аз не се оплаквам. Имам луд късмет, че не само си харесвам работата, аз я обожавам. И не ми тежи.
Виж целия пост
# 139
Хай, какво да ти кажа - явно си попаднала на твоето място.
Аз трудно попадам на свестни хора на работното място. За това гледам да имам колкото се може по-малко контакти и да са служебни. Писнало ми е от интриги и клюки, при това мъжки интриги и клюки !
Но такъв е живота ....
Виж целия пост
# 140
Почерпете се за мое здраве Simple Smile


ЧРД и на Горджъс! Бъди здрава и обичана!
Виж целия пост
# 141
Добро утро!
Ели, да си жива, здрава, много щастлива и с много сбъднати мечти!
Време е за кафето и тръстиката....
Горджи, да си живичка и здравичка и да се появиш насам вече, че много те няма - изпуснахме ти дирите.
Виж целия пост
# 142
Елиф, здрава и много , ама много щастлива бъди 🥳😉!
Виж целия пост
# 143
Охооо, рожденици! Здрави и честити! Flowers Rose
//
Елиф, чъръдъ!
Да илядиш и хубавееш!
Виж целия пост
# 144
Рожденички, бъдете здрави и честити! Flowers Rose
Виж целия пост
# 145
Много здраве пожелавам на двете ни рожденички! И много късмет! Иначе - вие си знаете - животът е хубав! Kissing Heart

Почерпавам се от сичко, таман сварих да закуся, работно. Joy

Клин и тениска - напоследък така гласувам. Мии, неделно все обикалям, поне малко, и попътно към вкъщи - през секцията и така. Шъ мъ извиняват присъстващите там и тва е.
Виж целия пост
# 146
Инче, а котките нахрани ли,м ?
Виж целия пост
# 147
Лане, таман в другия спам писах, че съм за тениска с надпис - Храним котки всякакви. Joy
Виж целия пост
# 148
А навремето с какво облекло се гласуваше?! Все едно отиват хората на сватба. Беше като празник...
Ама и то такива участници - спортно облекло заслужават. Да ти се прииска набързо да избягаш от там.
Виж целия пост
# 149
Аз пък обичам да се глася за избори, все още.
Пък и може за последен път да съм в тази секция.
Малко ми е мъчно за квартала. Абе, какво ти малко - това са 40 години...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия