Как се отразява липсата на пандемия на ВСО и интимни запознанства? – 10-та beer fest-хелоуинска

  • 5 780
  • 166
# 90
Идеи за подарък за рожден ден на мъж? Не ми е супер близък, но сме си другарчета, странен, затворен, леко асоциален. Хобитата му не ми вършат работа, а някаква вещ не ми идва на ум, не е изобщо материалист. Нещо дребно и не скъпо, защото иначе ще го накарам да се чувства неудобно. Мисля, мисля и все удрям на камък.
Виж целия пост
# 91
Аз днес по доктори ходих, че нещо се бях стресирала. Успокоиха ме. И аз като Бази, според тях с идеални детеродни органи. Grinning

Хайче, миии... това е много сложен въпрос. Виж какво ти предлагам - някой от вариантите на парфюма на Пако Рабан "Инвиктус". Щото някои хора са непобедими. Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Инвиктусът е чудно мъжко парфюмче.
Днес покрай залежаването запоръчвах малката черна рокля на Герлен и още ту махам, ту слагам в количката Кара миа на Etienne Aigner. Подправков е и гушлив, но с къс силаж и трайност. Офисно удобен е.
Виж целия пост
# 93
Кара миа ми е Мама миа. Преко сили изпръсках 1/4 от шишето и се предадох.

Хайче, какво ще кажеш за CD с любима група? Или вече никой не слуша музика от дискове?
Виж целия пост
# 94
Музикалните му предпочитания са на светлинни години от моите, като жанр знам каква музика слуша, но не и конкретни изпълнители. Питала съм, никога в живота си не съм ги чувала, някои са и непроизносими. На всичко отгоре едното му хоби е да колекционира старовремски плочи и с удоволствие бих му купила някоя, но винаги, когато съм питала кои има в колекцията си, точен отговор не съм получавала.

Парфюми не ползва.

Абе, много трудна работа е.
Виж целия пост
# 95
Кара миа е на супер цена в Дъглас и много ме изкушава и мен.
Ох, много е тегаво подарък на мъж....
Виж целия пост
# 96
Купи му колие с плочка, надпис на старобългарски.
Виж целия пост
# 97
Книга, чаша за кафе/чай с някакъв мотив или от тези които са за път, ключодържател с плоча,....
В този студ вън едно Азаро което нося почва да проявява характер.....
Виж целия пост
# 98
Лане, удари в десятката с ключодържателя. Намерих един в Тему, чуден е!
Виж целия пост
# 99
Добро утро!



https://www.facebook.com/share/v/89G9QfHKV6G9GQbS/
Виж целия пост
# 100
Ох, Елифче, компот ... Joy
Виж целия пост
# 101
Добро утро. Аз днес съм почивка мммм
Виж целия пост
# 102
Петък е. Слънчево и лежерно на тръстиката, нищо че работата напъва.
Виж целия пост
# 103
Добро утро.

Денят се очертава лежащ.
Но пък ведър.
Виж целия пост
# 104
Като робот съм сутрин. Много ми се спи, затова. Grinning

Бо, ти не се оплакваш, ама да минава по-бързо. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия