ОКТОМВРИйски СПАМ - и да вали, и да вее - ВИНО да се лее (01.10 - 31.10.2024)

  • 5 849
  • 154
# 120
Благодаря, да дойдеш! Те са тренирани, това ще им е четвърто преместване за две години. Нали са си двама, кво им дреме. Иначе апартаментът не е перфектен, но е на супер място и градината е само моя. Другото ще го наредя. Някоя от вас да си пада по интериор и декорации? Много ми е досадно, а ще има нужда хола, много е грозен.
Виж целия пост
# 121
Норче ще дода с гаджето Stuck Out Tongue Winking Eye, ама не знам кога, че скоро ни очаква една Анталия.
Има тема тук за интериорния дизайн, ако ти се занимава ги занимавай! Grinning
Виж целия пост
# 122
Норче, честито! Много готини и забавни гости да посрещаш там!
Аз днес се впечатлих от пристанището в Хамбург.

Виж целия пост
# 123
Не ми се занимава, Рейче, не ми се Joy харесах си картина, продадена е на музей, та не знам оригиналната цена, но принтът струва няколко хиляди евро. Влязох в сайта на ИКЕА, харесах си калъфки по 40 лв едната. Та по-добре друг да ми избере, моето око е много скъпо
Виж целия пост
# 124
Норче, и аз съм тъй. Как може все най скъпото да харесам. Яд ме е, че съм такава, щото не съм заможна Grinning
Виж целия пост
# 125
душички Simple Smile
Виж целия пост
# 126
Ти пръв ще идваш на гости, освен да ходим да пием в ИКЕА..
Виж целия пост
# 127
Тва требеше да ви го пусна фчера /че е вечерно някак, не сутрешно/, ама ного работа, чак закъснях за родителската среща. E, малко де, 1-2 минути.


А па куту видох това, се сетих за Пънчи. Grinning


Норче, радвам се за теб. Да снимаш градината. Ми, Кики й се занимаваше преди с дизайн, на Лунето също, ама тя совсем зачезна. Мисла, че Икея дава добри идеи.

Фчера се чудих дали да купя свински гърди с кост, та се сетих за ребрата на фурна на Кики. Ммм ... ного глад ме гони тез дни. Joy Аа, и два дни ям манатарки като гарнитура ... леле, ного фкусно това, бре. Ама то аз си обичам гъби, де. Не съм закусила йощ, нали? Joy
Виж целия пост
# 128
аз искам в едната ръка венозно да ми вливат кафе, а в другата да ми вливат вино.
ни ща да ям, никогаш, нищоо, голяма загуба на време, усилия и пари е храната. особено на пари.
Виж целия пост
# 129
Ни мои без йеденето, Дайсче. Уж имало хора, дето само на слънчева енергия карат, ама като ги гледах веднъж - ми, те по-охранени от мен ... не им фанах вяра. Joy
Виж целия пост
# 130
от теб почти всеки е по-охранен Grinning
не ща нито храна, нито алкохол, нито кафе
искам само 23С и с кого да ги споделя
Виж целия пост
# 131
Аз пък искам, ама съм стисната. Колегата ми донесе някакъв страхотен хамон иберико, дето ми взе сърцето, докато не проверих цената - 25 евро за 100 гр. Сега ще страдам
Виж целия пост
# 132
два дни си лекувах грипа с фервекс, сега го лекувам с джин с тоник

Виж целия пост
# 133
Аз си лекувам душата с бира на слънчице и некъв басейн.
Виж целия пост
# 134
каква бира на винен туризъм? Flushed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия