Готови ли сте да изпитате силата на Colgate Max White Ultra?

  • 12 738
  • 484
# 390
Поддръжането на белотата на зъбите е важно за здравето и външния вид.
Ние използваме пасти с флуорид , а малкия ми син посочва без.
Използвам конец за зъби.
Не пуша . И редовно при зъболекар.
Colgate Max White Ultra е известена с това , че спомага за по-дълбоко почистване на зъбите .
Ефекта от белинга на зъбите е ефективен и не причинява нежелани странични ефекти като чувствителност на зъбите.
Виж целия пост
# 391
Редобно почиствам зъбите си, използвам избелваща паста и конец и вода за уста, но за съжаление пия кафе и то оцветява зъбите Simple Smile
Виж целия пост
# 392
Използвам почти винаги избелващи пасти за зъби,ползвам конец за зъби, правя си и домашни избелващи маски  за зъби.
Виж целия пост
# 393
Мия си зъбите два пъти на ден, това ми помога да поддържам добра хигиена и избелване, допълнителните намеси с препарати/летнички/гелова за избелване ме озадачават и за момента не съм ги използвала.
Виж целия пост
# 394
Грижа си за белотата на зъбите си като използвам избелващи пасти за зъби, мия ги сутрин и вечер. Но в ежедневието пия много кафе и пуша цигари,  което оцветява зъбите допълнително.
Виж целия пост
# 395
Комплекти за избелване видях за пръв път преди 25 години  и от тогава периодично редувам паста за чувствителни зъби и венци и избелващи продукти.
Виж целия пост
# 396
Използвам избелващи продукти.
Посещавам два пъти годишно  зъболекар.
Виж целия пост
# 397
Мия зъбите си всяка сутрин и всяка вечер, използвам избелваща пасти за зъби. Не пуша, но може би имам нужда от още малко избелване, тъй като пия кафе всеки ден. 
Виж целия пост
# 398
Ползвам избелваща паста за зъби. Пия кафе, затова имам нужда от допълнителни грижи.
Виж целия пост
# 399
За да поддържам белотата на зъбите си, избягвам храни и напитки, които ги оцветяват, като кафе и червено вино, и редовно използвам паста Colgate Expert Micellar. Въпреки това, честото пиене на кафе може би изисква допълнително избелване на зъбите. Мисля, че периодични професионални процедури за избелване биха помогнали да компенсирам този навик.
Виж целия пост
# 400
Мия си зъбите поне 2 пъти дневно, използвам вода за уста. Ходя профилактично на зъболекар и ако се налага почистване.
Виж целия пост
# 401
Използвам избелваща паста и мия зъбите  сутрин и вечер.Същевременно се оглеждам и за нови продукти.
Виж целия пост
# 402
В момента не ползвам нищо специално за избелване на зъбите , но имам нужда , защото често консумирам кафе , зелен чай , вино , които се отразяват върху цвета
Виж целия пост
# 403
Използвам избелваща паста  и избелваща пудра ,има лек ефект ,но ми се иска още малко избелване.Пия само по едно кафе на ден,друго оцветяващо нещо не ползвам ежедневно
Виж целия пост
# 404
Винаги купувам вода за уста и когато съм вкъщи жабуркам и с отвара от смрадлика листа. Но избелваща паста за зъби е задължителна част от ежедневната рутина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия