Войната в Украйна 3

  • 1 038 675
  • 24 359
# 24 345
Те тия на моста са жив щит, затова и ги правят задръствания за да може първо да пазят моста с тях, а второ да преминават военни грузи и гориво.
Виж целия пост
# 24 346
Не разбирам, имат легитимна цел - камиони с гориво. Чий го дирят тия на моста? И изобщо, защо са били в Крим?
Виж целия пост
# 24 347
Не разбирам, имат легитимна цел - камиони с гориво. Чий го дирят тия на моста? И изобщо, защо са били в Крим?
Все пак украинците не са русnazzi, за да бият нарочно по цивилни, затова и се въздържат да подпукат идващите камиони и цистерни по моста, докато в другото платно има евакуиращи се.
Виж целия пост
# 24 348
А трябва, ония пак са обстрелвали спасителен екип...
Виж целия пост
# 24 349
Живеят в ехо балон без връзка с външния свят и още искат да ходят на почивка в Крим:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 24 350
Не разбирам, имат легитимна цел - камиони с гориво. Чий го дирят тия на моста? И изобщо, защо са били в Крим?
Инфантили. Те спокойно пращаха доскоро децата си в Артек, без мисъл купуваха жилища на мариупольци, без изобщо въпроси, а къде са хора и защо децата не си взеха играчки и дрехи от аппартаменти. Незряли, цял живот водени.
Виж целия пост
# 24 351
А трябва, ония пак са обстрелвали спасителен екип...
Ще цитирам един любим герой, по този повод:
"-Не бива да пръскаш мозъка на човек, вързан за стол!
-Но той го е правил!
- А ти няма да го направиш! Защото не си като него!"
Виж целия пост
# 24 352
С 40 цистерни няма да закърпят нищо.

Систематично се унищожават, днес видеа как взривиха въоръжен конвой, там да ги охранява уж.

Според последни данни, устойчиво прехвърлиха 400 броя на ден и вървят към 500.
Виж целия пост
# 24 353
Имперско мислене. Знам им манталитета на тия.
 За да им се укротят бесовете, трябва да им изчезне и империйката. Ще им минат мераци за величие, ще разберат колко точно са им широки душичките, ще забравят за паради.
Не разбирам, имат легитимна цел - камиони с гориво. Чий го дирят тия на моста? И изобщо, защо са били в Крим?
Инфантили. Те спокойно пращаха доскоро децата си в Артек, без мисъл купуваха жилища на мариупольци, без изобщо въпроси, а къде са хора и защо децата не си взеха играчки и дрехи от аппартаменти. Незряли, цял живот водени.
Виж целия пост
# 24 354
Бай, бай, Вучич.
кРадев, взимай пример. Отказал помощ на Венецуела.
Виж целия пост
# 24 355
Живеят в ехо балон без връзка с външния свят и още искат да ходят на почивка в Крим:

Скрит текст:

По-сигурно е с надпис на капака - Слава Украине!
Виж целия пост
# 24 356
. https://x.com/i/status/2070944113004794163 Арестуван е Александър Лунин, войникът, който искаше лична среща с Путин.
Виж целия пост
# 24 357
Очакваше се, така действат.  Дано поне да не "изчезне".
Виж целия пост
# 24 358
На Александър Лунин пожелавам много кураж, желязно здраве и скоро да е свободен, ерго да преживее путин. Стискаме му палци.

АПЪЛБАУМ: Путин не иска да сложи край на войната, той иска да я спечели.

За него победата означава окупация на Украйна, смяна на правителството, превръщане на Украйна в сателит на Русия.

Това означава, че не може да се сключи сделка с Путин, освен ако той не е убеден, че не може да спечели.
https://bsky.app/profile/kateinkharkiv.bsky.social/post/3mpccjxdg7v2w
Виж целия пост
# 24 359
На Александър Лунин пожелавам много кураж, желязно здраве и скоро да е свободен, ерго да преживее путин. Стискаме му палци.

Ще го очистят, те Пригожин, дето беше толкова приближен на путин, взривиха с граната насред полет, този редник ли ще бавят?
Работата е там, че вече е късно, на фронтоваците взе да им писва да ги пращат на смърт, така че май до есенес ще има голяма движуха в русия... От рода на движухата 1917, и движухата след Афганистан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия