Прав е Радев - Крим е руски.


. В тази ситуация руски военни ще трябва да се махат от там. Генералите винаги се готвят за минали войни. Те си представяха, че ще спират десанти и накопали по цели плажове окопи с бодлива тел ,"ама получилось, как всегда". Украйна с различни дронове първо изгони руски флот в Новосибирск, а сега и го остави без ПВО. Вместо да бъде сигурен плацдарм ,Крим се превърна в уязвима и тежка за отбрана територия . "Чемодан без ручки". Донбас не му притрябвал на путин, той всичко започна за да отвлече внимание от Крим, окупация трябва да носи поне някакви бонуси, а тук само разход. Народ ще започне да бунтува, защото вече дронове ще прелитат във всеки руски град. Вече няма да се получи да оставиш украинци да мръзнат, защото заедно с украинци ще мръзнат и росияне. Накрая Украйна вече няма да иска преговори и ще поиска всичко да бъде върнато. Това днес каза и украински постпред в ООН. Препоръчани теми