Войната в Украйна 3

  • 1 032 104
  • 24 125
# 24 105
Пета година пишем защо  и защо  и кой  и как.
 Върни се на първата тема и  прочети да не задаваш отговори.
 Дето се вика /шаблон   е/ тук не е  информация,  все някой почне отначало.
Виж целия пост
# 24 106
Пета година пишем защо  и защо  и кой  и как.
 Върни се на първата тема и  прочети да не задаваш отговори.
Дето се вика /шаблон   е/ тук не е  информация,  все някой почне отначало.
Проблемът е, че на тях така им е указано да правят.
Виж целия пост
# 24 107
провокирах и прочетох толкова объркани и противоречиви мнения. едно и също се повтаря, без да се търси причината и от двете страни.
укр. пропаганда в действие.
Виж целия пост
# 24 108
отново ще поставя въпроса: защо украйна от както воюва настоява да бъде приета в ЕС? преди десет години нито приемащите, нито желаещите са имали идея.
Майдан защо започна преди 12 години? Амнезия ли, събуждане или просто не следиш, ама имаш мнение и много въпроси.
Виж целия пост
# 24 109
Амнезията е за привържениците ви типична. От дългия ти живот извън родината си забравила началото.
Всичко започна от протестите, които бяха подклаждани и провокирани от сегашния ви кмет на столицата. След завръщането му от далечния запад.
Виж целия пост
# 24 110
Амнезията е за привържениците типична. Всичко започна от протестите, които бяха подклаждани и провокирани от сегашния ви кмет на столицата. След завръщането му от далечния запад.
Мълчанието  е злато.
Виж целия пост
# 24 111
отново въпрос: защо не беше приета страната преди 2022 ?
сега изведнъж е спешно.
Украйна работи активно за членство в ЕС още от 90те. До 2010г не беше готова да кандидатства, а до поне 2015г ЕС не можеше да я интегрира заради това, че интегрираше нас. Един украински президент спечели изборите с обещание да върви към ЕС, но се отметна. Това предизвика недоволство и Майдан. През 2014г Русия анексира Крим и с конфликт в границите си Украйна не можеше да кандидатства. Също и Молдова. Защо, мислиш, Русия се би с Румъния през 1992 и влезе и заседна в Приднестровието. Като гангрена са навсякъде.

Ми не, не е спешно да бъде приета Украйна сега. Тя де факто има повечето привилегии на член на ЕС, но не е в НАТО. Ако беше, никога нямаше да бъде нападната.

Най-добрата защита в момента е членство в НАТО и ЕС. Влизайки в НАТО става по-трудно да бъде обстрелвана.

И да, трябват ни Молдова и Украйна заради електроенергията и общата електрическа и железътна мрежа. С тях ставаме 100% независими от чалми, орки и всякакви други людоеди.
Виж целия пост
# 24 112
И да, трябват ни Молдова и Украйна заради електроенергията и общата електрическа и железътна мрежа. С тях ставаме 100% независими от чалми, орки и всякакви други людоеди.

100% енергийна независимост! Когато откриеш рецептата сигурно ще получиш нобелова награда. 😁
Пък и постигнато чрез молдова и украйна. Мечти.


До 2010г не беше готова да кандидатства

Сега във военно положение, как се подготвя и изпълнява изискванията?
Виж целия пост
# 24 113
И модераторите са хора, дай им почивка.

Моля, не хранете трола.
Виж целия пост
# 24 114
Информирах ги вече.
Ms Gorgeous, за себе си говориш, нали?
Виж целия пост
# 24 115
Амнезията е за привържениците ви типична. От дългия ти живот извън родината си забравила началото.
Всичко започна от протестите, които бяха подклаждани и провокирани от сегашния ви кмет на столицата. След завръщането му от далечния запад.
Сто човека бяха убити по време на Майдан, а протести започнаха защото Беркут преби жестоко група от студенти, които протестираха против решението на Янукович да не подпише асоциация с ЕС , а да подпише с путин за Таможеный съюз. То фенове на рашка всички сте с прости отговори, кмет, ЕС, печеньки, нацисти. Далеч съм била живяла, а ти там си била, та знаеш подобре от мен. Народ да го мислиш за безмозъчна тълпа та някой трябва да им объясни, та да насочи, а самите украинци не знаят, какво искат. С печеньки ги подкупили, та да стоят на Майдан под куршуми. На живо не съм общувала с такива хора, като теб.
Виж целия пост
# 24 116
Нещата са били ясни преди много години. Украйна е била подготвяна за война с Русия.
Интервю от 1997 г.
В студиото са Ал. Любимов, Леонид Кравчук, Сергей Караганов
https://www.instagram.com/p/CfLnw81sRaF/



Водещият Ал. Любимов казва, че в една американска академия се провеждали щабни учения и се разработвала ситуация САЩ да воюва с РФ и Китай, причината - Украйна, която започнала война с Русия на страната на НАТО.
Хипотетично около 2025 г.

Знаели са и са се подготвяли.
Виж целия пост
# 24 117
провокирах и прочетох толкова объркани и противоречиви мнения. едно и също се повтаря, без да се търси причината и от двете страни.
укр. пропаганда в действие.
Чудесно! Важното, че е умишлено.
Виж целия пост
# 24 118
Амнезията е за привържениците ви типична. От дългия ти живот извън родината си забравила началото.
Всичко започна от протестите, които бяха подклаждани и провокирани от сегашния ви кмет на столицата. След завръщането му от далечния запад.
Сто човека бяха убити по време на Майдан, а протести започнаха защото Беркут преби жестоко група от студенти, които протестираха против решението на Янукович да не подпише асоциация с ЕС , а да подпише с путин за Таможеный съюз. То фенове на рашка всички сте с прости отговори, кмет, ЕС, печеньки, нацисти. Далеч съм била живяла, а ти там си била, та знаеш подобре от мен. Народ да го мислиш за безмозъчна тълпа та някой трябва да им объясни, та да насочи, а самите украинци не знаят, какво искат. С печеньки ги подкупили, та да стоят на Майдан под куршуми. На живо не съм общувала с такива хора, като теб.

Пропусна провокациите на столичния ви кмет. Имаш ли мнение?
Виж целия пост
# 24 119
Скрит текст:
Амнезията е за привържениците ви типична. От дългия ти живот извън родината си забравила началото.
Всичко започна от протестите, които бяха подклаждани и провокирани от сегашния ви кмет на столицата. След завръщането му от далечния запад.
Сто човека бяха убити по време на Майдан, а протести започнаха защото Беркут преби жестоко група от студенти, които протестираха против решението на Янукович да не подпише асоциация с ЕС , а да подпише с путин за Таможеный съюз. То фенове на рашка всички сте с прости отговори, кмет, ЕС, печеньки, нацисти. Далеч съм била живяла, а ти там си била, та знаеш подобре от мен. Народ да го мислиш за безмозъчна тълпа та някой трябва да им объясни, та да насочи, а самите украинци не знаят, какво искат. С печеньки ги подкупили, та да стоят на Майдан под куршуми. На живо не съм общувала с такива хора, като теб.
[/spoiler]

Пропусна провокацийте на столичния ви кмет. Имаш ли мнение?
???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия