Стани богат - тема 24

  • 13 369
  • 738
# 720
Чакайте, защо пък да нямат петрол там?

ПП. И на мен ми беше симпатична. Ала (мое си мнение) само 2 питанки ми бяха на ниво - сериалът и последния с ПЕкленица (а Гуг ми показа после и нац.парк ПАкленица - пак там наблизо). Но пък тя - за цялото си притеснение - игра добре и си използва късмета в ситуацията. Жокерите - също.
Виж целия пост
# 721
Симпатична участничка. И много се притесняваше.
Виж целия пост
# 722
Джон Макенроу (смешен въпрос)
Виж целия пост
# 723
Е, Макенроу - той е динозавър
Виж целия пост
# 724
Много “труден“ въпрос. Joy
Виж целия пост
# 725
Пфф, не знам тук.
50 на 50
Мисля, че са 7-те престола звучи ми най-логично ама ще искам жокер.
Виж целия пост
# 726
Не е Аладжа, не е и Лаврата.
Ще да е точно 50-те престола Simple Smile (по 50:50 - точно!)

ПП. Обаче пък оня - "варовиковия" манастир, не му обърнах внимание, мислех, че няма такъв, пък то имало (Етрополският).
Виж целия пост
# 727
Седемте престола е тук.
Виж целия пост
# 728
Лавра не е типично название за България.
Виж целия пост
# 729
Не го знам това. Не е крокодил, според мен. Щраусът е различен също в подборката. Говедо или прасе - и пак 50:50 (ако естествено, "компютърът" не е прочел какво си мисля)
Виж целия пост
# 730
Крокодилите и щраусите нямат породи. Остават двата добитъка, ама не знам кой.
Виж целия пост
# 731
Жалко. И аз не го знаех, мислех че е някое от домашните животни, но кое...
Виж целия пост
# 732
И тази седмица ще продължи Ефектът "След спечелени 20К"...
Такъв им бил късметът на някои (момичето не успяха да го тръшнат; пък беше и симпатично, обяви, че играе за образованието си).
Виж целия пост
# 733
Тази жена много се притеснява.

Виж целия пост
# 734
Тъкмо това щях да напиша, тя се е спекла още на лесните въпроси, като гледам - май ще е за трите жокера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия