БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА- Тема 16 (Между два сезона)

  • 36 624
  • 739
# 615
Я спонсор, я просто чистят
Виж целия пост
# 616
Ходила съм два пъти на Цеца, на ВИП масите. Нищо особено и непосилно финансово. 150лв. беше за човек.
Друг е въпроса, че втория път беше тотална селяния с хвърляне на салфетки и не издържахме до края.
Виж целия пост
# 617
Че "цеца, салфетки, селяния" не вървят ли в комплект
Виж целия пост
# 618
Не слушам такъв стил музика, едва ли бих отишла, но от клипчетата изглеждаше направо депресиращо тая зала. Като ще е Цеца поне салфетки да летят
Виж целия пост
# 619
Действително е много грозно в такъв тип зала тези маси.  
Иначе ние уважаваме всякакви мероприятия в града, че и без това са супер рядко за толкова голям град. Не делим видовете музика. И на метъл ходим, и на партита, и на опера, и на Молец.
Данко обаче си е само Цеца. И Шийрън ако чисти..

П.С. Прадата я имаше за 25 евро в Турция.
Виж целия пост
# 620
Какъв спонсор е Данко, на него му трябват спонсори 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 621
Не е спонсор.
Наска супер потресена от танците на Даниел стои на масата, а той сложил светещите очила и я обикаля .. горката. 😅
Виж целия пост
# 622
Сериозно ли някоя с всичкия си би дала 7000 долара за ботуши 1:1 с вид на отрязани от блока улуци, барабар със скобите?
Виж целия пост
# 623
Ботушите и на мен са ми пълен потрес, макар да не разбирам от марки и луксозни стоки, те са обида за добрия вкус. Но явно хората с пари не винаги имат такъв, всичко е наред.
Виж целия пост
# 624
Ботушите са доста интересни и не са за всеки, определено на Атанаска й седят добре, но тя не е дала 7000 за тях със сигурност. Поредната реплика от колекцията й
Виж целия пост
# 625
Сега като се замисля Атанаска не съм я виждала облечена с дреха на български бранд, освен на нейните приятелки Даниела, София Борисова, Радапола и LBD (но тях няма какво да ги броим за български бранд).
Виж целия пост
# 626
Ботушите са доста интересни и не са за всеки, определено на Атанаска й седят добре, но тя не е дала 7000 за тях със сигурност. Поредната реплика от колекцията й
11700 лева са, 6500 долара



очаквам скоро Наска да почне да купува и винтидж биркини за гардеробната в двора на Абдовица.
Виж целия пост
# 627


Емилия с Петър на рожден ден тази вечер.
Виж целия пост
# 628


Така се почва Grinning
Виж целия пост
# 629
В неговия профил ли? На снимката не се вижда ..


Емилия с Петър на рожден ден тази вечер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия