Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 437

  • 38 758
  • 738
# 420


Добро утро в понеделник, успешен и топъл да е.
Днес екипът на "Стари пари" май почива, но чакаме новини.
Темата чака своите момичета - фенки на Енгин.




Да знаем....



https://x.com/TvDunyasii/status/1860728590913970604

През изминалите месеци арабският превод на книгата на Енгин Акюрек "Тишина" беше изложена на Международния панаир на книгата в Кайро в Египет и беше сред най-продаваните книги, а сега отново се споделя в Египет под заглавието „Най-силните и най-търсени преведени романи в цял свят". Включена е и книгата на Енгин Акюрек.👏
Виж целия пост
# 421
Спокойствието е това , което може да ни помогне да се справим с това, което животът ни дава.
Добро утро и  хубава седмица!
Виж целия пост
# 422
Добро утро момичета 💕
Хубав и успешен ден понеделник!
Виж целия пост
# 423


Следобеден поздрав от Даахан.
Виж целия пост
# 424
Работата никога не свършва.
Нито служебната, нито домашната.
Най- неблагодарната работа е да лепиш тапети - тухлички. Пет листа съм залепила, че стената ми е толкова 2 метра и половина, ама с фантазия. Уморих се.
Виж целия пост
# 425
Mисля, че оняден пропуснахме да отбележим 9-годишнината от раздаването на международните ЕММИ награди, за които Енгин беше номиниран като най-добър актьор. Церемонията е била на 21-23 ноември 2015 година.
Виж целия пост
# 426




Днес, преди малко, имаме две снимки с музика в сторито на Енгин.

Допълвам и музиката към двете снимки, ако някой се интересува.
Към първата: https://www.youtube.com/watch?v=lbGWCPYFjnY
Към втората: https://www.youtube.com/watch?v=cEPRxjjJ3nc
Виж целия пост
# 427
Енгин с тематичната шапка, има и снежец около него.
Виж целия пост
# 428


Тази вечер по btv story стигнахме до 2:02:11 ч. на 20 оригинален епизод.
Фара разбра, че Бехнам не може да е донор на Керимшах.
Виж целия пост
# 429
Още само 16 епизода по БТВ Стори, до финала на "Казвам се Фара". Жалко, че конюнктурни съображения, недомислици в турската система с телевизионните рейтинги, както и други задкулисни игри и боричкания между телевизионните им канали доведоха до сравнително бързото приключване на този сериал - "само" в 27 турски епизода, докато други далеч по-безсмислени и повърхностни сериали се влачат с по стотици епизоди, че и по нашата телевизия ги показват....
От друга страна, по-добре така - да се развива действието по-динамично, да не почват сценаристите д си смучат от пръстите, само и само да се удължава даден сериал. Единственото, за което аз лично съжалявам, е, че не им отпуснаха поне още 1-2 серии накрая, просто не им дадоха време да разгърнат по-подробно финала... Много хора останаха разочаровани точно от финала, защото си помислиха, че Тахир е умрял и не можаха да схванат  какво е станало, гледайки кратките мигове с последната прегръдка на Фара и Тахир....

Виж целия пост
# 430


Добро утро в ден вторник!
Тека е успешен!
Да пием по кафе и да си захващаме задачите за днес! ☕☕☕
Виж целия пост
# 431


Здравейте в ден вторник, успешен, усмихнат и спокоен да е.
Чакането си е на дневен ред.
Виж целия пост
# 432
Всеки ден е различен, всеки ден носи свое чудо."
Добър ден  във вторник! Усмивки и добро настроение!
Виж целия пост
# 433


Следобедна усмивка.
Виж целия пост
# 434

Ами и вечерна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия