Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 24

  • 62 048
  • 769
# 405
Спиралата Sky High размазва ли се по клепачите?
Виж целия пост
# 406
Спиралата Sky High размазва ли се по клепачите?

При мен лично не се размазва.
Виж целия пост
# 407
Това с черната или с розовата опаковка  на спиралата?
Виж целия пост
# 408
Това с черната или с розовата опаковка  на спиралата?

С розовата.
Виж целия пост
# 409
Тези слънцезащитни серуми са намалени по 6лв, има и още 2 вида.

Виж целия пост
# 410
Аз използвам точно този хидратиращия. Доволна съм. В началото лъщи малко, но попива бързо и кожата ми го харесва.
Виж целия пост
# 411
Запушва ли порите тази слънцезащита? Дали е подходяща за чувствителна кожа?
Виж целия пост
# 412
Сега се зачетох в мненията за тези слънцезащити и по конкретно за тази анти оксидантната. Копирам

Много добра слънцезащита с карнозин!
Карнозинът е дипептид, който може да противодейства на озахаряването на кожните влакна. Това така наречено гликиране е отчасти отговорно за стареенето на кожата и образуването на бръчки. Досега тази активна съставка се предлагаше само в много скъпи кремове и от някои онлайн доставчици.

Виж целия пост
# 413
И в нашия магазин всичко от тази серия е на минус 50%.
 Имаше по 1-2 бройки обаче само.
Виж целия пост
# 414
В приложението има Коледен календар, моята първа кутия е вече отворена и първия талон го няма. Как е при вас?
Виж целия пост
# 415
При нас е на редовна цена от 5, 95 €. Точно тази анти оксидантната е за смесена кожа, а моята е суха. Не знам дали ще ми пасне.
Виж целия пост
# 416
В приложението има Коледен календар, моята първа кутия е вече отворена и първия талон го няма. Как е при вас?

И при мен е така, чак се зачудих коя дата е днес. Simple Smile
Виж целия пост
# 417
И тук са пуснали. Получих 30 % отстъпка за Mixa.
Виж целия пост
# 418
Фрау С, това е талонът днес ли?
Виж целия пост
# 419
И при мен е така. Нямам талон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия