Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 15

  • 44 549
  • 758
# 405
Голяма тъпотия с тази подлепваща част ,на мен веднага ми се разлепи ,но нямах възможност да им я върна затова я дадох на шивач и за 10 минути ми направиха тегел.Иначе е хубава на мен ми хареса ,но 200 лева и без тегел …не виждам логика защо е това подлепващо .Може само на мен да ми е било дефектно и да се е разлепило ,ама има  и коментар в сайта им ,че след първото пране на момичето също й се е разлепила 😂
Виж целия пост
# 406
Мен пък хич не ме дразни, че си показва новата кола. Освен да продават дрехи, продават и имидж и може би искат Алесса да се асоциира с лъскавия начин на живот, затова и примерно снимките им на банските и плажното облекло обърнете внимание са често снимани по скъпи дестинации и яхти. Визиите им са микс oт техни дрехи и аксесоари на брандове, които всички автоматично асоциират с лукс, например - аутфит на Алеса, ботуши и чанта Givenchy или панталон Алесса с колан на Gucci, шапките на Ruslan Baginskiy, на всеки 2ри принт пише never average и такива подобни, всичко е маркетинг и според мен го правят доста умно, не е просто: Дай да си покажа новата кола, че да ми завидят всички Grinning
Виж целия пост
# 407
Добре, че ми разясни, LuisaMar. В такъв случай освен да приключа с поръчките, че не карам Бугати и животът ми не е достатъчно показно лъскав, и не се връзват с марката. По-добре да почвам да спестявам.

Маркетингът им не е умен, а комплексарски и за съжаление отдавна са си загубили бутиковия имидж.
Виж целия пост
# 408
Защо? Повече ли щеше да ви допадне, ако се снимаха по спирки на градския транспорт чакайки автобуса, тогава някой щеше ли да иска да даде 500 лв за зимна парка от бг бранд Grinning
Виж целия пост
# 409
Е не е задължително по спирките да се снимат .Модата е изкуство.Фотосесиите на Vivienne Westwood и Macqueen са само един малък пример ,какво е да си истински творец ,Вероника Вапирова от българските също .Да си снимаш ролекса и колата няма нищо общо с това да си дизайнер и то каква ти е аудиторията разни тийнеджърки и жени от среден клас в България .Няма кой да ти го разпознае този ролекс даже .Според мен е  парадиране с новите покупки ,даже и поп -фолка няма такава показност вече ,аз не съм виждала Преслава или Емилия с мъж мулти милионер да показват покупките си или дори Роналдо
Виж целия пост
# 410
Като казахте Роналдо сега, за жена му Джорджина имаше документация тип реалити в нетфликс където пък само парадираше с шопинг, покупки, диаманти и коли. Вивиан Уестууд и McQueen са в съвсем друга категория, но и ако за това трябва да говорим, аз лично предпочитам Мими с ламборджинито пред феминизираните мъже с токчета и перли на Westwood.
Виж целия пост
# 411
Е, тук в Източна Европа малко си обичаме да си парадираме. Мен не ме дразни. 😀
Виж целия пост
# 412
Ами жената на Роналдо е инфлуенсър  и там има друга стратегия ,тя печели милиони от реклами.И в хип хоп си показват синджирите и колите ,но там също стратегията и жанра са други .Macqueen и Westwood са виша мода ,haute couture ,това са творци оставащи в историята на модата завинаги и на мен не ми харесва Мона Лиза на Да Винчи ама ……всички знаем кой е той .Ако пък искаш да си като Филип Плейн да правиш мода изразяваща пари и материални блага тогава пускай якета по 7000.Да  си покажеш ролекса и колата ми не е нещо впечатляващо или което ще ти помогне да покажеш кой клас са клиентелата ти .Мъжете с токчета там смисъла е много дълбок и такива творци не са за всеки и не всеки може да разбере какво искат да кажат ,но творенията са им в музеи и  по червените килими .
Виж целия пост
# 413
Колко пък може да бъде дълбок смисъла на мъж на токчета - политика! Нещата и мащабите са несравними, аудиториите са различни. Аз лично поръчвам неща от Алеса защото ми харесва качеството и са ми някак красиви и женствени, не всичко разбира се, колата даже не ми направи впечатление, докато не я коментирахте тук като най-отвратителната постъпка Grinning А Маккуин беше голям дизайнер, но той от доста години не е сред живите и бранда няма нищо общо с преди, цените паднаха много, така както на Лагерфелд и тази магия на модата вече не е това, което беше преди години, пазара е залят с ментета, големите имена от едно време вече са много по-достъпни за всеки и не ексклузивни. Аз имах кецове на Маккуин, които след няколко месечно носене се нацепиха и кожата почна да се рони, а бяха оригинални, купени от аутлет в чужбина, ми искам да ви кажа, че маратонките ми на Алеса са къде къде по-сполучливи Grinning
Виж целия пост
# 414
LuisaMar, и аз мислех точно като вас, докато не налях една камара пари в дрехи на Алеса и не се убедих лично, че не всичко е така, както изглежда...
Виж целия пост
# 415
LuisaMar, аз разбирам какво искаш да кажеш за тяхната ,,стратегия”, но то само по себе си е смешно някой да мисли, че като сложи банския им за 150 лв. и ще е на ,,тяхното ниво”.  Жените с ролекси и скъпи коли не носят техните дрехи! Най - малкото всеки с две мозъчни клетки е проумял, че на тях дрехите им седят по този начин, защото самите те имат хубави тела, сладурани са, а и всичко е доста обработено. Като имаш идеално тяло с плочки и бански за 30 лв. на H&M да сложиш пак ще заблестиш на плажа. За кройките им до известна степен съм съгласна, че са женствени, но качеството далеч не е това, което трябва особено на по-новите модели.
Виж целия пост
# 416
И аз получих мока полото и съм в голяма чуденка дали да го върна - Много е лъскава тази материя - лъщи на лампата, а на слънце сигурно ще е още повече. Така си стои в торбичката и най-вероятно ще го върна. За тези пари не си заслужава според мен...
А някой случайно има ли дънковото яке Dressed to kill да каже колко е късо?
Виж целия пост
# 417
Съгласна съм с това, което казваш, но и нямам в предвид, че като сложиш техен бански ще станеш на тяхното ниво. Казвам, че за да продаваш успешно български дрехи на тези цени тъй като това не са ниски цени за нашият стандарт, поне според мен, трябва да ги облечеш в някакъв имидж и това, което влече масово хората е лъскавото във всичките му вариации Grinning Тук има една друга тема за бг брандове и бутици и на скоро там ми попадна едно име, което честно казано забравих почти веднага, но се обсъждаше колко били доволни мацките от палтата им, разгледах им сайта - едни палта (не говорим за ест. косъм) а палта тип тренч, за по 600-700 лв, снимани на един бял фон в сайта и това е. Ами на мен това не ми въздейства по никакъв начин, няма история, няма визия, не ми говори нищо, а като видиш Мими или Мая с техните екипчета снимани в някой готин ски курорт и си гушнали дечицата ти става едно приятно, създава ти настроение, поне на мен, защото не им завиждам на такива хора по никакъв начин и не е нужно да съм на тяхното ниво за да им нося дрехите, всеки сам си знае и определя нивото.
Виж целия пост
# 418
На Българина дай му лукс Grinning А това, че си снимат децата и ги използват за маркетингови цели от толкова малки е отделен въпрос ...
Виж целия пост
# 419
Не е по дискусията, която се води, ама аз получих роклята. 😆Подлепено няма никъде, (нито на талията, където се срещат двете материи, нито в края на роклята) има си шев навсякъде (което е повече от супер!) Стои много сладко, харесва ми. А тази на телефона, където вчера ми обясни някакви пълни глупости, освен, че звучеше супер отегчена, даже ме излъга и бях с нагласата да връщам роклята…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия