Коледни календари - тема №4

  • 79 542
  • 812
# 405
Такъв празен мисля,че и Синсей предлагаха...
Виж целия пост
# 406
Имам си запазени стари с кутийки. Стават за многократна употреба.
Виж целия пост
# 407
Празен от плат съм купувала от Лидъл, всяка година ги пускат.
Виж целия пост
# 408
И аз имам празен от плат.Някъде 2012-та големият син,тогава на 4,го видя на една витрина сложен като декор.Мислех,че не се продава,но реших да попитам.За наш късмет момичето го свали от витрината и вече много години ни радва всеки предколеден сезон(вътре слагам мини шоколадчета и никога не успяваме да изядем всички 24,но децата са щастливи)...
Виж целия пост
# 409
В Лидъл винаги има по два вида. Но ги пускат ноември месец. Иначе съм виждала  и в Джъмбо.
Виж целия пост
# 410
И аз купих празен текстилен от Лидъл миналата година беше намален на 7лв ако не се лъжа. Закача се на високо и джобчетата са големи колкото за дребни неща но с въображение може да стане много интересен.
Виж целия пост
# 411
Здравейте! Може ли да ми препоръчате за кой коледен календар да се оглеждам за детето ми? Декември месец ще е на 2 г. Миналата година отворяхме един с малки книжки и й беше много забавно.
Виж целия пост
# 412
На английски език интересува ли те?
Виж целия пост
# 413
На английски език интересува ли те?

Да.
Виж целия пост
# 414
Ако сте почитател на Ккозметиката
https://yepoda.co.uk/products/the-yepoda-advent-calendar-2025?ut … kx9DtZ88WkRNelppQ
лимитира серия
Виж целия пост
# 415
И аз се оглеждам за календари за 3-годишни девойки и една кака на 7 Simple Smile
Виж целия пост
# 416
Lancome  също са пуснали коледния календар. Миналата година го взех, голяма част се повтаря, а останалото е аромати. Ще го пропусна

https://www.lancome.co.uk/gifts/gifts-by-product-category/gift-s … ar/01217-LAC.html
Виж целия пост
# 417
Тази година не мога да си харесам календар. Бихте ли споделили на какво се спряхте?
Виж целия пост
# 418
Аз все се каня да Дъглаския (с различните марки), и впоследствие се разубеждавам.
Засега и аз се чудя...и следя темата..
Виж целия пост
# 419
И the body shop са пуснали два варианта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия