Коледни календари - тема №4

  • 79 521
  • 812
# 540
За Revolution даваха мистериозни торбички до изчерпване на количествата, пишете ако получите. Интересно ще е какво ще съдържа.

Аз съм поръчвала доста пъти при такава промоция (това не е за похвала). Понякога има добри неща, които си ползвам. Последния път получих малка палитра сенки, лак за нокти и сатенена кърпа/лента за запазване на къдриците. Последното познайте колко ще ми влезе в употреба, при положение, че се къдря веднъж на 100 години.
Виж целия пост
# 541
Здравейте, имате ли впечатления от този календар
https://biomagazin-bg.com/koleden-advent-kalendar-the-secret-garden 
Миналата Коледа се набутах с цели три бройки. Няма отваряне на прозорчета , вдига се капака на кутията и виждаш всички дреболийки, пакетче чай ,мостра на шампоан ,бонбон. Иначе рекламата е голяма и ги блокирах ,да не ми излизат.
Виж целия пост
# 542
Здравейте, имате ли впечатления от този календар
https://biomagazin-bg.com/koleden-advent-kalendar-the-secret-garden 
Миналата година си го купих. Голяма реклама му правиха, представяха кои/какви продукти ще има като показваха пълноразмерни, а вътре 90% пълнеж с някакви безплатни мостри, или неща, които вече съм пробвала по един или друг начин. Отидоха за подарък нещата.
Не бих го купила отново.
Виж целия пост
# 543
Току що поръчах календара на Чарли Уайлд, надявам се освен захарницата и останалите неща да си заслужават
Виж целия пост
# 544
Чарли и аз поръчах. Поръчах го за сестра ми по принцип, тя е на 11 и си делим винаги такива кутии. 🤣

Загледах и на Есенс календарите - не са лоши също.
Виж целия пост
# 545
В Нотино (сложила съм ги в кошницата, за да не описвам цените, на "промо" са Stuck Out Tongue Winking Eye):




За сравнение, миналогодишния им парфюмен:

Виж целия пост
# 546
За мен календарът на нотино изглежда много разочароващо в сравнение с миналата година.... Neutral Face
Виж целия пост
# 547
Има и друг на цена 360...отказват ме тази година. Не можах да си харесам досега календар с козметика.
Виж целия пост
# 548
Аз си реших дилемата набързо вчера. Поръчах... два летни календара с по 12 продукта от Нотино. Това ще ми е вероятно, ще си ги отворя веднага.
Виж целия пост
# 549
Аз смятам да взема само календарa на loreal, но чакам някой хубав код в немския douglas или flaconi.
Виж целия пост
# 550
Здравейте,  мацки!
Случайно да знаете, дали ще се зарежда пак на Ланком календара, че го изтървах и много ме е яд 😭
Иначе вчерампоръчах на Чарли,заради захарницата
Виж целия пост
# 551
Лореал
https://www.notino.bg/loreal-paris/x-notino-diy-advent-calendar- … endar/p-16315749/
Виж целия пост
# 552
Аз днес си получих календара на Ланком, от който съфорумка се отказа и пренасочи пратката към мен. С пренасочването излезе 255 лв и съм предоволна. Това са подаръците към поръчката, на които ще им се радвам, преди да реша дали ще отварям календара по-рано.

Много е кофти, че ги пускат толкова рано и си принуден да вземеш, защото после н-я-м-а. И сега го гледаш и те сърбят ръцете да му разкъсаш всички прозорчета 😂
Виж целия пост
# 553
Аз днес си получих календара на Ланком, от който съфорумка се отказа и пренасочи пратката към мен. С пренасочването излезе 255 лв и съм предоволна. Това са подаръците към поръчката, на които ще им се радвам, преди да реша дали ще отварям календара по-рано.

Много е кофти, че ги пускат толкова рано и си принуден да вземеш, защото после н-я-м-а. И сега го гледаш и те сърбят ръцете да му разкъсаш всички прозорчета 😂
Ако някоя съфорумка се е отказала от Lancome календара, бих я отървала от него 😃♥️
Виж целия пост
# 554
Повтарям се, но Ланкомските календари са още налични в немския и английския сайт. Дори, ако се абонираш за бюлетина им има още 15-25% отстъпка.

Ей сега пак го гледах, ами имам още от миналата година и грехота да изпукам толкова пари за същите продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия