Коледни календари - тема №4

  • 79 531
  • 812
# 465
Аз успях да си поръчам коледния календар на Ланком.

Преди седмица изпратих парфюмен календар от perfumeshop. Не успях да си намеря превозвач. Никой ли не е поръчвал подобен календар, за да знам по какъв начин мога да се сдобия с него?
Виж целия пост
# 466
Поръчвала съм парфюмния календар с фирма-превозвач, която ползвам за поръчки в Англия (ггбг).
Виж целия пост
# 467
Дъглас са пуснали и другия календар ;
https://douglas.bg/douglas-exclusive-advent-calendar-90346

В нотино има шисейдо
https://www.notino.bg/shiseido/advent-calendar-2025-koleden-kalendar/p-16335165/
Виж целия пост
# 468
И Шисейдо мисля, че си заслужава, но вече минава психологичната ми финансова граница. Тавана тази година беше 250 лв за този на Ланком 😂
Виж целия пост
# 469
Ох, големи сте..пуснахте ми мухата, и аз го поръчах (Lancome).
Изчезна от сайта, но си го бях сложила в количката. Сега ще видим ще дойде ли нещо въобще.
Виж целия пост
# 470
Реших да ви разсмея за добро утро:

Аз просто не вярвам, че някой би го купил това...
Виж целия пост
# 471
Ох, големи сте..пуснахте ми мухата, и аз го поръчах (Lancome).
Изчезна от сайта, но си го бях сложила в количката. Сега ще видим ще дойде ли нещо въобще.

Кажи дали ще получиш нещо.
Аз нямах намерение тази година да взимам календар, за да разчистя запасите, обаче за този пишете тук, гледам сторита за него в Инстаграм и моята алчна за козметика душа, не издържа. Обаче не успях да го поръчам 😂 Само да не тръгна за Шисейдо, че изобщо не е лош 😂 Излезна ли този на Ести Лаудер? 😂
Виж целия пост
# 472
Излезе, но няма доставка до тук (не бях проверявала това) https://www.esteelauder.com/137667/holiday-beauty-sets-gifts/blo … ll-size-favorites
Виж целия пост
# 473
Нещо не ми зарежда. Ще опитам по-късно. Сигурно ще го пуснат и тук - Нотино или Дъглас.
Виж целия пост
# 474
Аз поръчах снощи на Катрис. За 76 лв ми се стори супер оферта. 🤣 По принцип не купувам адвент календари, но тази година този ми се стори много добър.
Ланкомския също е много хубав, но цената ми идва висока, въпреки всичко.
Виж целия пост
# 475
Да, и Катрис тази година е от хубавите календари. Много ме дразнят, обаче, лаковете. Може би, защото аз не ги ползвам 😀
Виж целия пост
# 476
Поне са само 3. 😁 И мен ме дразнят такъм тип продукти.

По принцип харесвам козметиката на Бел хипоалергенната, обаче календарите им са много неприятни. Миналата година ми подариха, две-три неща ми харесаха настина много. Останалите - не чак. При Катрис ползвам всичко без лаковете.
Виж целия пост
# 477
Аз на Lumene се чудя, отдъхнах си, че ланкомския не ме изкушава след изтичането на кода. Има и един на Payot, ама старичък, от 2024. Да го пуснат на половин цена и ще ги отърва от него Joy
Виж целия пост
# 478
Здравейте! Откъде поръчахте коледния календар на Катрис?
Виж целия пост
# 479
От Нотино.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия