💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 5 (14.10 - 21.10)

  • 74 478
  • 1 448
# 885
Я да си признаете бързо ,кой от вас създаде тази фен страница на краля ?

Да не си ти?😄
Виж целия пост
# 886
Знаех си аз, че винаги съм изненадана на тази игра 🙂
Браво на Анджи!
Виж целия пост
# 887
Игра за търкане на Стан и Силвия Heart

Анджи е скритата лимонка на сезона.
Виж целия пост
# 888
Кралев не може да не е център на вниманието 😄
Виж целия пост
# 889
Ех, Раду, Раду, защо ти трябваше да говориш за 6-та фатална седмица. Сякаш не знаеш, че боговете слушат JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 890
Кралев ща се тръшна до Добри
Аааа боли го задното бедро
Виж целия пост
# 891
Кралев имал задно бедро.... Звучи като преден и заден калник...
Виж целия пост
# 892
Кралев не може да не е център на вниманието 😄

Да не вземе случайно някой да е по-зле от него. Льо Розето да не е циркаджийско училище?
Виж целия пост
# 893
Кралев се постара. Въпреки глада и задното бедро.  Нека поостане. Ама да му дадат храна. Да има сили.
Виж целия пост
# 894
Вече не ми е и смешен Кралев...
Виж целия пост
# 895
Пак чухме за бедрото. Да не е забравил някой случайно 🤢
Виж целия пост
# 896
"Ох, ама аз много лошо се ударих", мрън, мрън, да не би някой да е по-зле от него.

Венци ме кефи много.
Виж целия пост
# 897
Кралев ми напомня на един странен учебник по птицевъдство, където пишеше за предните два крака на петела.
Виж целия пост
# 898
Много са зле червените.  То толкова пък никакъв отпор да не дават
Виж целия пост
# 899
Е, кой да да де отпор - един Венци и Стан. Добрин нещо е много отпаднал, жените се губят.

Зелените го превъзхождат доста.

Венци и Кралев са толкова противоположни - противоположни животи са имали, единият мрънкащ, другият целеустремен и неотказващ се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия