Знаете ли кого видях - 45 тема

  • 125 253
  • 752
# 510
Стефан Щерев с мотопеда заедно с Драго Драганов. Много добре изглежда Драго.
Георги Милков, винаги безупречен въшно, времето е спряло за него.
Сашо Симов (БСП), неприятен, както и в телевизора.
Виж целия пост
# 511
Албена Михова днес.
Виж целия пост
# 512
Крум Зарков и жена му- хванати за ръка си ходят по улицата. Мило ми се видя.
Виж целия пост
# 513
Здрава Каменова с дъщеря си (вероятно). На екран изглежда по-пълна, в действителност е нисичка и не стои така едра.
Виж целия пост
# 514
Венци Мицов, покоцуква си, а е младичък още.
Виж целия пост
# 515
Венци Мицов, покоцуква си, а е младичък още.

След операция на коляното е!
Виж целия пост
# 516
Кошлуков. Беше опрял брадичка в небето, докато се разхожда между данъкоплатците. Grinning
Виж целия пост
# 517
Звезди (Ахат), Мастър Лечев, Дони.

Виж целия пост
# 518
Мартин от "Игри на волята" с майка му, която сякаш е в постоянно вълнение кой е разползнал сина й ...  и като цяло видиш ли кой е сина й. Горката жена, ако знае колко презирам играта му, спестих й го.
Виж целия пост
# 519
Коцето ( попфолк). Ще спестя всякакви подробности и коментари, заради жълтурите. Ще ползвам само една дума- "жалко"  Sad
Виж целия пост
# 520
Стига сте пазили гърба на хора, на които не им пука как ще са в порстранството . Каквото са си надробили, това ще им сложат "жълтурковците".  Ако са друсани или пияни, дай сега да не казваме, че ще го напишат някъде. ... Ами  то по-добре да не се пише и тук.
Виж целия пост
# 521
Стенли.
Отново направи жесток концерт.

След края имаше стена, на която се снимаше с който иска, даваше автографи.
Виж целия пост
# 522
Вальо Михов в Младост, май там живее.
Виж целия пост
# 523
Иван Кирков ( от Комеди Клуб ) и жена му. Излъчваха спокойствие и тя го беше хванала под ръка.
Виж целия пост
# 524
Стига сте пазили гърба на хора, на които не им пука как ще са в порстранството . Каквото са си надробили, това ще им сложат "жълтурковците".  Ако са друсани или пияни, дай сега да не казваме, че ще го напишат някъде. ... Ами  то по-добре да не се пише и тук.
Специално ще ви отговоря. Ясно ,че е неприятна светлината, в която се появи , но има и неприятен/ нуеместен личен елемент първо. Второ , да се потрудят малко т.н. " журналисти" като нещо ги интересува, не да преписват само и да чакат на готово. Темата отдавна се ползва не по предназначение. Трето , няма нужда да давате тон кой какво да споделя тук, най- малкото е проява на лош вкус Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия