Спойлери от реалити предавания - тема 20

  • 184 275
  • 974
# 300
Вики и Поли кога/как си тръгват? Някой ако има инфо, ще съм много благодарна 😊
И аз да побутна,особено Викито, че нещо не ми се гледа физиономията ѝ вече.
Виж целия пост
# 301
Другата седмица си го представям така:След като Микяй отива при Червените ,а Павел в Изолатор ,Миряна също в Изолатор,то Сините остават Гешев,Калоян,Маги и Борисенко.Сините се разпадат вече.Почват да се избират от др.племена.Черевните първи избират Гешев ,Зелените-Калоян,Червени -Маги,Зелени-Борисенко.
Виж целия пост
# 302
Днес кражба на капитан ли ще има ?
От анонса на Димо не го разбрах така Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Тъкмо се чудих това"смъртоносно" какво означава, може би точно кражба.
Виж целия пост
# 304
Вики и Поли кога/как си тръгват? Някой ако има инфо, ще съм много благодарна 😊
И аз да побутна,особено Викито, че нещо не ми се гледа физиономията ѝ вече.

То да беше само ти 😉
Зелените нали изгониха Калоян, сега пък ще го искат обратно! То някои решения са направо шизофренични.
Виж целия пост
# 305
Да разбирам ли че тая седмица отпада само един от блатото.
Не може ли да вземе и Виктория с него
Виж целия пост
# 306
Тази седмица блатното чудовише ще вилнее при зелените, а се очаква да отпадне капитан Стан в битка със сините и Микяй, следователно облог ще печелят или губят зелените, които нямат причина да пращат Миряна на блатото. Та Мирянчето може и да иде някога и на блато, и на изолатор, и на кино, ама като да е по-нататък.
Виж целия пост
# 307
За този който е написал поста преди моя. До тук е така, да видим днес какво ще става.
Мерси, dido2k
Ама какво е това чудо? Те са копирали дословно моя скалъпен коментар оттук. Прословутият Емо вероятно също краде оттук, защото откакто Merry_Ann и dido2k не пишат, и Емо не пише, хахах JoyJoyJoy

Виж целия пост
# 308
А с Раду какво ще се случи?
Виж целия пост
# 309
А с Раду какво ще се случи?
Ще има още да реве предполагам.
Виж целия пост
# 310
Раду се пише, че е във финалната петица
Виж целия пост
# 311
Раду се пише, че е във финалната петица

Четвърти завършва той. Охх да ги обединяват другата седмица и да започнат истинските игри, че сега е жива мъка с изключение на Червеното племе. В момента са топ!
Виж целия пост
# 312
Каква ли трябва да е битката за номинации, че червените да са на пангара тази седмица. Заедно със сините. Двете най-силни племена в момента
Виж целия пост
# 313
Раду се пише, че е във финалната петица

Сигурно заедно с 4-ката 😁
Виж целия пост
# 314
Ох, много ми се искаше зелените да отидат на елиминация, да ги видя тези жени как щяха да се разпаднат. Уви, много ми е интересно кога ще отпаднат, защото освен Силвия, другите са гола вода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия