
Най -после стрелата Рълев в събота на терен.
Нали говорим за следващата седмица?
Тази може и да няма кастинг битка, защото ще има битка на последните трима от блатото.
А вярно ли е че Павел се връща от Изолатора при Зелените и третата на изолатора е Силвия?
За Изолатора досегашна информация-първа е Миряна, втори Павел. Павел бие Миряна и се връща. Трета на Изолатора Силвия, четвърти Радо. Радо бие Силвия и се връща. В правилната посока ли съм?
Играят тримата - Миряна, Павел и Раду.
Раду печели /мисля че храна./
Павел и той се спасява, а Миряна напуска.
Следващата седмица идва още някой и пак са трима.
И така, докато накрая остане само един и влиза директно в обединеното племе - затова са девет.
Племената изобщо не знаят, че има изолатор.
Те си мислят, че отпадналия на елиминация напуска.
Разбират чак накрая, когато Раду се връща /последен, връща се в обединеното племе/.

)