Спойлери от реалити предавания - тема 20

  • 184 289
  • 974
# 330
Merri_An благодаря Laughing
Най -после стрелата Рълев в събота на терен.
Не, не тази събота.
Нали говорим за следващата седмица?
Тази може и да няма кастинг битка, защото ще има битка на последните трима от блатото.
И аз много благодаря, Мери.
А вярно ли е че Павел се връща от Изолатора при Зелените и третата на изолатора е Силвия?
За Изолатора досегашна информация-първа е Миряна, втори Павел. Павел бие Миряна и се връща. Трета на Изолатора Силвия, четвърти Радо. Радо бие Силвия и се връща. В правилната посока ли съм?

Скрит текст:
А за по-следващата седмица вероятно е дуелът Павел - Добрин, след който Павел окончателно завършва участието си в ИВ.
От изолатора никой не се връща.
Играят тримата - Миряна, Павел и Раду.
Раду печели /мисля че храна./
Павел и той се спасява, а Миряна напуска.
Следващата седмица идва още някой и пак са трима.
И така, докато накрая остане само един и влиза директно в обединеното племе - затова са девет.
Племената изобщо не знаят, че има изолатор.
Те си мислят, че отпадналия на елиминация напуска.
Разбират чак накрая, когато Раду се връща /последен, връща се в обединеното племе/.
Виж целия пост
# 331
Въпреки че знаех, че Миряна отива на блатото, ми стана тъжно за нея
Виж целия пост
# 332
Извинявам се, но като Ви чета стигам до заключението, че битката между Микяй, Стан и Павел и Гешев е другата седмица. Защото все още има блато тази седмица и все още няма изолатор и Миряна не е там. Тогава кой е на елиминация тази седмица. Или нещо не съм разбрала?
Виж целия пост
# 333
Извинявам се, но като Ви чета стигам до заключението, че битката между Микяй, Стан и Павел и Гешев е другата седмица. Защото все още има блато тази седмица и все още няма изолатор и Миряна не е там. Тогава кой е на елиминация тази седмица. Или нещо не съм разбрала?

не, тази седмица са им елиминациите - явно Павел е първият на изолатора, после идва Миряна след блатото, и другата седмица по средата е Раду

Мери за това писа, че май няма да има кастинг битка тази седмица - защото блатните ще се състезават в този ден

Тоест от началото на другата седмица, вече има изолатор с двама в него за старт
Виж целия пост
# 334
Тия дни ще има последни битки на блатото и един ще влезе в племената ,а друг отива на Изолатора ,който ще се появи най-вероятно още в събота.Така блатото остава в историята.Крамарска първа си отива и после Димитър.
Виж целия пост
# 335
Това беше много ценно, Мери, благодаря Green Heart
Явно по-следващата седмица този някой, който идва, е Силвия.

 "От изолатора никой не се връща.
Играят тримата - Миряна, Павел и Раду.
Раду печели /мисля че храна./
Павел и той се спасява, а Миряна напуска.
Следващата седмица идва още някой и пак са трима.
И така, докато накрая остане само един и влиза директно в обединеното племе - затова са девет.
Племената изобщо не знаят, че има изолатор.
Те си мислят, че отпадналия на елиминация напуска.
Разбират чак накрая, когато Раду се връща /последен, връща се в обединеното племе".
Виж целия пост
# 336
Значи Павел отива първо в изолатора и после напуска ? Нали щеше да стигне до обединеното племе ?
Виж целия пост
# 337
Това лично аз никога не съм го писала.
Когато преди време се очакваше Павел да отпадне писах, че ще остане още доста време и ще отпадне малко преди обединението.
Виж целия пост
# 338
Вярно така беше Simple Smile)
Виж целия пост
# 339
Тоест от изолатора всички отпадат без последния
Виж целия пост
# 340
Щом от изолатора никой не се връща, щом там е била Силва и щом Раду е последен там значи Раду отстранява Силвана.
Ще гледам вече само за този момент.
Виж целия пост
# 341
Пълни измишльотини на продукцията с този изолатор. Силвия след елиминации ли отива в изолатора?
Виж целия пост
# 342
От Emil Trifonov .Вече го знаем това ,което е написал.

Виж целия пост
# 343
Е нали Микяй беше на елиминация и праща Павел в изолатора
Виж целия пост
# 344
Анита би трябвало, да има имунитет.  Битката със Стан може би е следващата седмица
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия