💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 6 (21.10 - 28.10)

  • 78 298
  • 1 586
# 1 155
Гладен е, няма сили да натъртва на произход и образование.
Виж целия пост
# 1 156
Нека изчакаме края на епизода, за да чуем завещанието на Краля...
Виж целия пост
# 1 157
Дойде краят на една епоха, хора. Кралят умря, да живее … нз и аз кой. Поне добре си тръгна, има шанс да му дойде акъла. Бон апети му пожелавам
Виж целия пост
# 1 158
Анджи решила да загърби себе си и затова номинирала двамата мъже 😁😁😁
Виж целия пост
# 1 159
Аз гледайки с презрение Крамарска и Димитър,  задето изгониха Краля
Виж целия пост
# 1 160
Кралят може и да си е тръгнал, но заветът и поклонниците му остават...
Виж целия пост
# 1 161
Ох, това Силве хич не ме кефи, самодоволна е ....а девойките що така ?!?!?
Виж целия пост
# 1 162
Анджи загърбила себе си, като се спаси от номинация Tired Face
Героиня
Виж целия пост
# 1 163
Ееее, Кралев аут!
Президентчето ни ще е тъжно🫣
Виж целия пост
# 1 164
От къде я изкопаха тая нова игра. Или са я давали и друг път, ама съм забравил Joy
Виж целия пост
# 1 165
Раду🤣🤣🤣 Даже не знам какво да напиша, каква реч, колко патетично 😎
Обаче Кралев има прекрасни очи, аз чак сега забелязах
Виж целия пост
# 1 166
От къде я изкопаха тая нова игра. Или са я давали и друг път, ама съм забравил Joy

Досега май не е имало такава. Поне аз не помня.
Виж целия пост
# 1 167
Ехее, аз още нямам възможност да гледам, но чета. Чак не мога да повярвам, че Кралят си тръгна😀 Мислех, че няма да го пуснат никога...
Виж целия пост
# 1 168
Тази игра със степенките и висенето на стената май е нова?
Виж целия пост
# 1 169
Идеалният за мен развой би бил сега да се спасят Караолис и Раду. После Павел да елиминира Гешев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия