💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 6 (21.10 - 28.10)

  • 78 298
  • 1 586
# 870
Жените в отбора на Силните се забавляват, а Раду пак е недоволен. Толкова много му пречи тази коалиция, адски много го дразнят.
Интересно ми е какво очаква Раду- да плевят тревичките покрай басейна? Да ронят отсега сълзи, че ако загубят ще номинират двете момчета. Не знам дали партиен секретар, но ОФ активист- дружинник- докарва го...
Виж целия пост
# 871
Нещо по свежо тази вечер.Зелените жени😃
Виж целия пост
# 872
Капитан Стан му стана густо ,като му казаха че е привлекателен Joy
Виж целия пост
# 873
Дробчо и Кармолиса никой не ги ще да дефилират JoyJoy
Виж целия пост
# 874
Изненадана съм, че Пелипенко си пада по нърдове😁 сигурно и Мартин не очакваше да обере гласовете на жените.
Виж целия пост
# 875
хахахаах ох, много смешно ги обсъждат😂
и Зазу “Аз грИбЪ”😂
Виж целия пост
# 876
В последните предавания имам чувството, че 80% са реклами. Аман.
Виж целия пост
# 877
Жените в отбора на Силните се забавляват, а Раду пак е недоволен. Толкова много му пречи тази коалиция, адски много го дразнят.
Интересно ми е какво очаква Раду- да плевят тревичките покрай басейна? Да ронят отсега сълзи, че ако загубят ще номинират двете момчета. Не знам дали партиен секретар, но ОФ активист- дружинник- докарва го...
По-скоро очаква жените по цял ден да седят и слушат неговите велики мисли. Не може да преживее факта, че не го приемат за мъдрия татко на племето, за какъвто той се има.
Виж целия пост
# 878
Мартин изглежда  много подготвен. Секссимволът на Зелените хиени Joy
Виж целия пост
# 879
сигурно и Мартин не очакваше да обере гласовете на жените.
Чак взе да се обяснява че има гадже.🤣
Виж целия пост
# 880
Жените се закачат и забавляват, Раду и Караолис изглеждат сякаш някой им е изял вечерята. Не разбирам защо така демонстративно се цепят от жените сякаш са чумави. Държат се все едно са отвлечени заложници.
Виж целия пост
# 881
Една от любимите ми игри.
Очаквам Караолис,Миряна, Мартин и Раду да блеснат тук.
Виж целия пост
# 882
Толкова им  е акълът на Анджито и Викито Joy
Виж целия пост
# 883
Държат се така, защото при евентуална загуба отиват на елиминационна битка. Хубавото е, че днешната битка си е индивидуална и няма кой кого да обвинява след това.
Виж целия пост
# 884
Защо не излъчват синхрон с Раду ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия