Център за асистирана репродукция (ЦАР) 39

  • 38 155
  • 763
# 420
Те са почти идентични двете спермограми. Нямам идея защо искат още една. Забравих да попитам и дали трябва да я направи на друго място или няма значение това. Иначе и двете, които предоставихме са по Крюгер - едната е от Щерев, а другата от Доверие.
Доколкото знам се чака още месец, защото само лекарите от комисията могат да вземат решение, а те се събират веднъж месечно. Може да се консултирате и с клиниката да ви кажат защо според тях ви връщат, обикновено връщат при по-голямо разминаване между двете спермограми или да искат още една по Крюгер, но може и директно да изпратите. Щом ви искат още една, а не ви режат директно, ще ви одобрят, но ако ви е спешно, си е неприятно.
Виж целия пост
# 421
Някой скоро написа, че са зачестили да искат трета, трябва да казват причината, все пак вие как да гадаете и да не се мотаете излишно. При нас примерно се качиха показателите с 1% след витамини, но като човек има ясни параметри, знае и пуснахме още една направо, която вече покриваше изискванията.
Виж целия пост
# 422
Ами то това с витамините е временно. Проблемът е че докато чакахме отговор и моят мъж почна да пие едни добавки и се чудя дали сега няма да повишат показателите на анализа. Но това се оказва, че е за много кратък период и не ни помогна за успех по естествен път. Просто говорихме с доктора и той каза за всеки случай да ги пие, като не очаквахме да искат трета спермограма. По телефона жената ми поиска имейл, но така и не разбрах защо, тъй като бях на работа и не можех да говоря спокойно, а още нямам имейл от тях. Някой ако знае ще съм благодарна да каже какво да очаквам да ми изпрати.
Някой скоро написа, че са зачестили да искат трета, трябва да казват причината, все пак вие как да гадаете и да не се мотаете излишно. При нас примерно се качиха показателите с 1% след витамини, но като човек има ясни параметри, знае и пуснахме още една направо, която вече покриваше изискванията.
Виж целия пост
# 423
Моля ако някой е звънял вече да сподели?
Виж целия пост
# 424
Моля ако някой е звънял вече да сподели?
Аз мисля, че по празниците няма кой да вдигне и не работят. Отговор се надявам и аз вече да имат утре, защото се замотаха нещата и с почивните дни. Ако някой получи инфо по електронен път утре нека даде знак
Виж целия пост
# 425
Здравейте, някой знае ли ако не излязат днес резултатите от заседанието дали мога да започна стимулация днес/ утре или задължително трябва да имам получена заповедта. За 1-2 дни може да се отложат нещата с 1месец Sad
Виж целия пост
# 426
Мисля, че трябва освен да си изчакате решението, трябва да изчакате да получите физическото решение и да го занесете в клиниката. Само тогава може да се започне, поне аз така знам. Някой да ме поправи ако греша.

Здравейте, някой знае ли ако не излязат днес резултатите от заседанието дали мога да започна стимулация днес/ утре или задължително трябва да имам получена заповедта. За 1-2 дни може да се отложат нещата с 1месец Sad
Виж целия пост
# 427
Задължително трябва да имате заповедта. Въоръжате се с търпение. Ще има такива ситуации по пътя.
Виж целия пост
# 428
аз съм заявила да си го взема лично от центъра по хигиена, така, че само да кажат, че са излезли и отивам Grinning
Виж целия пост
# 429
Писах им мейл тази сутрин, утре ми престои ЗЕТ и се надявам заповедите да излязат днес. Аз съм заявила електронно получаване с КЕП. Някой има ли отговор вече?
Виж целия пост
# 430
И аз съм заявила с електронно получаване. Не съм получила нищо.
Виж целия пост
# 431
Току що получих електронно заповед. Започнали са да ги изпращат, така че които от вас са избрали от място и ви е спешно за днес/утре - обадете им се или отидете там да ги помолите да ви я дадат.
Успех на всички! ❤️
Виж целия пост
# 432
И аз току що получих електронно.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 433
Аз също получих електронно! Успех, момичета!
Виж целия пост
# 434
Аз звънях и ми казаха, че не могат по телефона да ми дадат информация… сайта щял да бъде обновен до края на деня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия