Любители на котки - Тема 200

  • 25 338
  • 767
# 720
Да се оплача


Залагам на Аш.
Добре че е била затворена книгата, защото понякога я мятам отворена.
Калъф се сменя. Макар че моделът е стар и по сайтовете има само за новите модели.
Виж целия пост
# 721
Аз имам цял нов кухненски ъгъл със следи от нокти. Започнат от Кети, която не можеше да се качва с подскок и беше започнала да се набира, за да се качи. Лео го довършва... Ами, да сме живи и здрави!
Виж целия пост
# 722
Доня, синът го пусна в няколко фейсбук групи. Аз в olx. Всички познати и приятели съм питала и те също го "презентират". Simple Smile
Сега е важно да намерим добър човек, за да доведе и лечението докрай. Капките гел са 40 лв. а поне още 2 шишенца ще трябва да се накапят. Иначе специално за него купихме котешка тоалетна, утре му пристига и драскалката. Все екстри към него Joy
Какво да го правим... няма начин.
Виж целия пост
# 723
Аз съм във Франция и тук е незаконно отглеждане на каракал . Тя не знам как така има редовни документи.
Каза, че са на остров Корсика.
Виж целия пост
# 724
Мустачко е прекрасен, да се оправя бързо  и той :*

Хели започва бавно но славно да се престрашава да стъпва на това краче. Но със сигурност се движи повече из стаята, даже направи обход из коридора та чак до кухнята на разучаване Wink (бяхме заключили Мими в хола разбира се, за да няма скандали за територия) Та движи се, яде. Не пада, но и не стъпва с цяла лапичка все още. Незнам колко време ще отнеме и дали може да се възтанови на 100%
Виж целия пост
# 725
AnMary, няма да показвам моя калъф на таблета, че направо ме е срам 😁, а това дребното дето трябва да се срамува ѝ дреме на ноктенцата 😄.
Утре чакам черния петък в Нечовешкия с надежда, че нейните консерви ще са намалени, да видим... Иначе голяма реклама, ама за да не поодведа някой ще е само за онлайн магазина и само утре.
Предния път ѝ купих едни лакомства за зъбки на карнилов, ами... играе си детето. Така хубаво минава под вратата и после с лапка го засилва от другата страна. Така де има вид на гранула, така и не разбра, че тез работи стават за ядене. 😁 И сега дойде при мен, а аз не успях да видя накъде го засили - уфффф!
Ей я във вихъра си, макар от снимки не личи каква игра е.
Виж целия пост
# 726
Мустачко е прекрасен, да се оправя бързо  и той :*

Хели започва бавно но славно да се престрашава да стъпва на това краче. Но със сигурност се движи повече из стаята, даже направи обход из коридора та чак до кухнята на разучаване Wink (бяхме заключили Мими в хола разбира се, за да няма скандали за територия) Та движи се, яде. Не пада, но и не стъпва с цяла лапичка все още. Незнам колко време ще отнеме и дали може да се възтанови на 100%
Ще се оправи! Герой е това малко котенце! 🥰
Виж целия пост
# 727
Моя грозньо скоро не съм го показвала 🥰😍🥰
Бебето, такава хубава пухкава козина е направил. Само му отлагам кастрацията. Този месец щях да го водя, но като го гледам колко ми е нежен, невинен и хубав не искам да го водя. Оставих го за декември, но почти съм сигурна, че и тогава няма да го заведа.
Виж целия пост
# 728
Като препикае някъде, за да маркира територията и на бегом ще го заведеш 😂
Вечерята е сервирана 😊



И след 3 минути 😂
Виж целия пост
# 729
😆😆😆 знам, имам и женска и тогава се запознах с този аромат 😆. Целият двор смърдеше от мъжките. Не искам пак да става същото, трябва даже да избегна и първото разгонване, защото "брат му" го изпуснах. И според мен това е причината сега, въпреки кастрацията да продължава да скита, да идва да ме меси и да се възбужда.
Ето го, една година направи миналия месец от процедурата. Есента по сумати дни го нямаше
Виж целия пост
# 730
Търся й работа хоум офис Smiley

Може и като детегледачка:
Виж целия пост
# 731
Има ли човешко лекарство за разстройство,което бих могла да дам на Хари?От 3 дни е с разстройство,първия ден повърна.В събота мога да го заведа на ветеринар,сега няма как.
Виж целия пост
# 732
Смекта. Действа и за разстройство и за повръщане.
От кога не е обезпаразитяван?
Виж целия пост
# 733
Давала съм пастет омесен със сурово нишесте. Тя и смектата е това.
Виж целия пост
# 734
Мисля,че от 30 август не е обезпаразитяван,не съм сигурна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия